TYPER KRONIKI TYGODNIA

  • 06.11.2020, 16:00
  • MaSzt
TYPER KRONIKI TYGODNIA
Wyniki weekendowych spotkań obstawia dzisiaj Tomasz Goździuk z Omegi.

Olimpia – Pogoń, sobota, godz. 11, typ 2

Pogoń wygra, bo ostatnio notuje dobre wyniki, a Olimpii słabo wiedzie się w tym sezonie. Własne boisko nie będzie tym razem atutem zespołu z Miączyna.

Olimpiakos – Tur, sobota, godz. 13, typ 1

Olimpiakos prezentuje lepszą piłkę niż Tur. Gra waleczniej i agresywniej, sprawia ciekawsze wrażenie.

Potok – Orion, sobota, godz. 14, typ 1

Potok dzielnie walczy. Orion potrafi grać dosyć twardo na małych boiskach. Wygrają gospodarze, którzy zechcą się zrehabilitować za porażkę w Turobinie.

Tarpan – Sokół, niedziela, godz. 13, typ X

To trudny do wytypowania mecz. Każdy wynik jest realny i nie będzie zaskoczeniem. Obie drużyny mają zbliżony potencjał, Sokół może trochę większy, ale Tarpan zagra u siebie, dlatego skłaniam się postawić na remis.

Roztocze – Granica, niedziela, godz. 13, typ 1

Roztocze jest zespołem o lepszej organizacji gry niż Granica, która większość punktów wywalczyła na własnym boisku, a na wyjazdach spisuje się słabo.

Victoria – Omega, niedziela, godz. 13, typ 2

Wygramy w Łukowej, o ile oczywiście pozwoli nam na to sytuacja zdrowotna w naszym zespole i będziemy dysponowali optymalnym składem. Jesteśmy podrażnieni stratą dwóch punktów w meczu z Metalowcem. Udowodnimy, że zasłużenie jesteśmy liderem.

Igros – Korona, niedziela, godz. 14, typ X

Oba zespoły zagrają uważnie w obronie, dlatego wynik nie będzie wysoki. Być może o zwycięstwie którejś drużyny przesądzi jedno trafienie.

Metalowiec – Orzeł, niedziela, godz. 14, typ 1

Po remisie w Starym Zamościu Metalowiec jest faworytem spotkania z Orłem, który do tej pory punktu nie zdobył i swojego niechlubnego bilansu nie poprawi na boisku w Goraju.

Tanew – Błękitni, niedziela, godz. 14, typ 1

Tanew gra bardzo ofensywnie, szczególnie u siebie. Strzeliła najwięcej goli spośród wszystkich zespołów w lidze. Powinna wygrać.

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe