Równo, jak po stole (TYLKO W GAZECIE)

  • 22.10.2020, 06:00
  • Bogdan Nowak
Równo, jak po stole (TYLKO W GAZECIE) Ta droga była wcześniej w bardzo złym stanie. Dlatego remonty były bardzo potrzebne i oczekiwane.
To ważna inwestycja. Oficjalnie otwarto 8-kilometrowy odcinek drogi prowadzącej z Wólki Orłowskiej do Skierbieszowa. Prace wykonano na odcinku od granic powiatu zamojskiego do wsi Kalinówka.

Ta droga była w bardzo złym stanie. Dlatego remonty były bardzo potrzebne i oczekiwane. Myślę, że ta inwestycja posłuży nie tylko okolicznym mieszkańcom przez najbliższych kilkadziesiąt lat – podkreśla Stanisław Grześko, starosta zamojski.

Roboty zostały wykonywane w dwóch etapach. W sumie pochłonęły blisko 4,8 mln zł, z czego 3 mln zł to dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 oraz z Funduszu Dróg Samorządowych. Resztę sfinansowały trzy samorządy: Starostwo Powiatowe w Zamościu, gmina Skierbieszów oraz gmina Stary Zamość. Oficjalne otwarcie wyremontowanej drogi odbyło się w piątek 16 października.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Bogdan Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe