Zamość: Zawodnik i trener nominowani w plebiscycie AZS

  • 15.10.2020, 09:01
  • Materiał nadesłany
Zamość: Zawodnik i trener nominowani w plebiscycie AZS Fot. UPZ Zamość
Trener Piotr Kostrubiec i student Uczelni Państwowej w Zamościu Igor Zavadskyi znaleźli się w gronie nominowanych w Plebiscycie Sportowiec Roku AZS Lublin 2020. W kategorii „Najpopularniejszy Sportowiec AZS Lublin 2020 roku” możemy wesprzeć Igora swoimi głosami.

W ramach plebiscytu wyłonieni zostaną najlepszy sportowiec i najlepszy trener AZS. Wyboru w tej kategorii dokona kapituła Plebiscytu. W kategorii „Najpopularniejszy Sportowiec AZS Lublin 2020 roku” decydują kibice i w tej kategorii można wesprzeć Igora Zavadskyiego swoim głosem. Głos można oddać na dwa sposoby: wysyłając „ZAVADSKYI” na adres [email protected] lub poprzez formularz dostępny TUTAJ.

Igor Zavadskyi to student turystyki i rekreacji w Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu. Podczas Akademickich Mistrzostw Europy 2019 we włoskim Camerino zajął: I miejsce w deblu, III miejsce indywidualnie i III miejsce w klasyfikacji drużynowej. Na Akademickich Mistrzostwach Polski 2019 do swoich osiągnięć dołożył I miejsce zdobyte w drużynie. Igor jest zawodnikiem występującej w Superlidze tenisa stołowego drużyny Uczelnia Państwowa Zamość.

Zachęcamy do głosowania na zawodnika zamojskiej drużyny! Głosowanie trwa do 27 października.

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe