Nożownikowi grozi dożywocie (TYLKO W GAZECIE)

  • 15.10.2020, 07:00
  • lew
Nożownikowi grozi dożywocie (TYLKO W GAZECIE) Poszkodowani zdołali dotrzeć w rejon pobliskiej komendy policji i dopiero tam zauważyli, że są poważnie ranni.
Marcinowi G., który w ubiegłym roku w Rzeszowie zamordował Kacpra M. z Tarnogrodu oraz ranił jego kolegę z Biszczy, grozi dożywocie.

Oskarżony o zabójstwo i usiłowanie zabójstwa 39-latek z Rzeszowa był żołnierzem ochotnikiem Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej. Akt oskarżenia trafił już do sądu.

Do tragicznych wydarzeń doszło 9 października 2019 r. w Rzeszowie. Śledczy ustalili, że 27-letni Kacper M. wracał z kolegą z jednego z pubów w centrum Rzeszowa. Na ul. Jagiellońskiej doszło do awantury pomiędzy nimi i dwoma przypadkowymi przechodniami – 39-letnim Marcinem G. i 34-letnim Pawłem S. Gdy już się rozeszli, 39-latek nagle dogonił Kacpra M. i jego kolegę. Zadał im ciosy nożem.

Więcej na ten temat przeczytasz w nowym papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Baran
Baran 24.11.2020, 14:00
To podejrzana brygada dowódca niejaki Wojciech Ch. jest oskarżony o skladanie falszywych zeznań

Pozostałe