Gmina Sułów odcięta od kranówki (TYLKO W GAZECIE)

  • 13.10.2020, 06:30
  • Bogdan Nowak
Gmina Sułów odcięta od kranówki (TYLKO W GAZECIE) Woda zdatna do spożycia dowożona jest zgodnie z ustalonym w gminie harmonogramem dostępnym na stronie internetowej gminy.
Mieszkańcy: Można to było lepiej zorganizować. Urzędnicy: Zrobiliśmy wszystko, co się dało.

Woda z wodociągu w gminie Sułów jest niezdatna do spożycia z powodu bakterii z grupy coli. Sanepid stwierdził to w czwartek (8 października), ale część mieszkańców gminy uważa, iż dowiedzieli się o skażeniu wody przynajmniej kilkanaście godzin za późno. Mają o to żal. 

Co ludzie zarzucają gminie? jak tłumaczą się urzędnicy? Kiedy wodociąg będzie czysty? Szczegóły w nowej Kronice Tygodnia.

Bogdan Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe