Miączyn: Nie będzie procesu, będzie droga (TYLKO W GAZECIE)

  • 06.10.2020, 09:00
  • DW
Miączyn: Nie będzie procesu, będzie droga (TYLKO W GAZECIE) Ryszard Borowski: Pani sołtys wraz z mieszkańcami wyszła z takową inicjatywą. Muszę przyznać, że w złym stanie jest jeszcze kilka dróg w naszej gminie. Ale zaczynamy od tej, mając nadzieję że w przyszłości zrealizujemy inne remonty.
Janusz Hindiuk urzędnik Urzędu Gminy w Miączynie przed sądem wycofał prywatny akt oskarżenia wobec sołtys wsi Poddąbrowy Kingi Wasąg o zniesławienie. Poszło o skargę na urzędnika, którą złożyła sołtys na ręce wójta.

Sołtys wraz z mieszkańcami napisała do wójta skargę na urzędnika, ponieważ twierdziła, że nie wykonał swoich obowiązków, przez co gmina nie dostała dotacji z urzędu wojewódzkiego na remont lokalnej drogi w Podąbrowie. Mieszkańcy remontu żużlowej, dziurowej drogi nie mogą doczekać się od lat.

Więcej szczegółów tej sprawy znajdziesz tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

DW

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe