Dzieci i pszczoły to nasza przyszłość - projekt podsumowany (ZDJĘCIA)

  • 03.10.2020, 13:06
  • red.
Dzieci i pszczoły to nasza przyszłość - projekt podsumowany (ZDJĘCIA) Fot. GOK Podhorce
We wtorek, 29 września w Gminnym Ośrodku Kultury w Podhorcach odbyło się oficjalne zakończenie i podsumowanie projektu ,,Dzieci i pszczoły naszą przyszłością". Przybyło wielu gości, m.in. wójt Marzena Czubaj-Gancarz, opiekun projektu Magda Parzyszek z Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, dyrektor SP w Typinie Anna Truś, dyrektor GOK w Podhorcach Mateusz Ochwat oraz nauczyciele, rodzice oraz uczniowie.

W trakcie tego finałowego spotkania wręczono nagrody zwycięzcom konkursu ,,Jestem przyjacielem pszczół". Na zakończenie wszyscy poczęstowali się słodkościami, które powstały podczas warsztatów ,, Miodowe smakołyki".

Projekt ,,Dzieci i pszczoły naszą przyszłością" obejmował: wycieczkę do gospodarstwa pasiecznego Ulik-Mokrelipie, konkurs plastyczny oraz warsztaty kulinarne. Był finansowany z programu Narodowego Centrum Kultury Bardzo Młoda Kultura 2019-21, którego operatorem jest Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, a realizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Podhorcach przy współudziale partnerów tj. Szkoły Podstawowej w Typinie oraz Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Tomaszów Lubelski.

 

red.

Zdjęcia (19)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe