Zmiany w PiS. Błażewicz zamiast Zawiślaka (TYLKO W GAZECIE)

  • 29.09.2020, 12:33
  • bn
Zmiany w PiS. Błażewicz zamiast Zawiślaka (TYLKO W GAZECIE)
Piotr Błażewicz, przewodniczący Rady Miejskiej w Zamościu, został pełnomocnikiem komitetu terenowego Prawa i Sprawiedliwości. Zastąpił posła Sławomira Zawiślaka, który został zawieszony w prawach członka partii.

Stało się to kilkadziesiąt godzin po zawieszeniu posła Zawiślaka w prawach członka PiS. Błażewicz nominację potraktował jako rodzaj prezentu urodzinowego, o czym opowiedział mediom. 

Chcecie poznać tę historię? Czytajcie nową Kronikę Tygodnia.

bn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
HK
HK 02.10.2020, 18:27
Gratulacje.
Pb
Pb 02.10.2020, 14:29
W kuluarach mówi się że towarzystwo Pani Europoseł z Chełma w końcu zrealizowało swój plan a odsunięcie Zawislaka za nic to ich robota. Bo przecież nie tylko on nie głosował a jako jedyny został sawieszony. Zawislak jaki był taki był ale przynajmniej chłop stąd.
kiki
kiki 30.09.2020, 16:33
Kolejny mierny, bierny ale wierny PISIOR
Wileka czwórka
Wileka czwórka 29.09.2020, 22:17
z Hrubieszowskiego podwórka.

I co my teraz biedni zrobimy?
USA
USA 29.09.2020, 22:08
Z deszczu pod rynne. W Zamosciu jak nie jestes pisuarem i nie udajesz bogobojnego przed wiesniakami to jestes nikim.
Obłuda i tyle
Obłuda i tyle 29.09.2020, 21:54
Jaja sobie robią z ludzi. Jak to jest, że jak masz plecy to wybijasz się dzięki komuś a nie dzięki swojej pracy i wykształceniu. Bawią się stołkami w żywe oczy a wy dalej chodzicie na wybory i wybieracie takich ludzi. Liczą się plecy i układy, znajomości i włazenie w tyłek.Większość "polityków" to ludzie, dla których nie liczą się mieszkańcy a własne korzyści a granie pod publiczkę matki Teresy jest uwłaczające godności. Gdzie honor, godność, uczciwe wspinanie się po szczeblach kariery. Dlaczego ludzie wykształceni, którzy na prawdę chcą pracować nie mogą znaleźć pracy? Bo liczą się układy. Niektórzy zmieniają partie jak rękawiczki byle utrzymać się przy żłobie. Są tacy, którzy nagle ze zwykłych pracowników stali się dyrektorami-nie, na pewno nie chodzi tu o cudownie mądrego człowieka a o znajomości. W Zamościu takich przypadków jest mnóstwo. Żygac się chce na to wszystko, na tą parodię polityczną, na ludzi, którzy podostawali stołki za nic a udają mądrych, bo nic nie potrafią. Takich przypadków jest mnóstwo w wielu posadkach publicznych w Zamościu.
Kaz
Kaz 29.09.2020, 18:52
Brawo. Gratulacje.

Pozostałe