Nieszczęścia chodzą parami (TYLKO W GAZECIE)

  • 29.09.2020, 11:30
  • Leszek Wójtowicz
Nieszczęścia chodzą parami (TYLKO W GAZECIE) Do tej pory nie mieli powodów do zmartwień. Żyli jak każda, zwykła rodzina.
Pomóżmy Sylwii i Marcinowi dojść do zdrowia.

Nieszczęścia chodzą parami - to powiedzenie jak ulał pasuje do sytuacji, w jakiej znaleźli się Sylwia i Marcin Olszowy z kolonii Sahryń w gm. Werbkowice. U niej wykryto raka piersi, on doznał poważnego urazu głowy. Cudem uniknął śmierci, a teraz potrzebuje fachowej rehabilitacji. Wszystko sporo kosztuje. Potrzebna jest pomoc!

Zbiórka pieniędzy na rehabilitację Marcina Olszowego prowadzona jest na portalu Siepomaga.pl. Ale nie tylko.

Więcej o historii małżonków oraz o tym, kto już im pomógł i jak już można ich wesprzeć, przeczytasz w nowej Kronice Tygodnia.

Leszek Wójtowicz

Zdjęcia (2)

Sylwia Olszowy jest po chemioterapii. Teraz będzie przez 4 tygodnie dojeżdżać do Zamościa na radioterapię.
Marcin Olszowy trafił do szpitala z urazem czaszkowo-mózgowym. Przeszedł trudną operację. Teraz wymaga rehabilitacji.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe