Zmarł miesiąc po wypadku (TYLKO W GAZECIE)

  • 29.09.2020, 09:00
  • Mariusz Parol
Zmarł miesiąc po wypadku (TYLKO W GAZECIE)
Śmierć piłkarza-trenera Unii Hrubieszów spowodowała spekulacje wśród mieszkańców miasta.

21 września w Lublinie zmarł 23-letni piłkarz i trener Unii Hrubieszów. Miesiąc temu na parkingu pod jednym z hrubieszowskich marketów Dominik został potrącony przez opla astrę. Do śmierci sportowiec nie odzyskał przytomności. Prokuratura wyjaśnia okoliczności wypadku. Podejrzany 20-latek z Hrubieszowa już usłyszał zarzuty. Śledczy nie wykluczają zmiany kwalifikacji czynu na spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

 

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wracałem
Wracałem 04.10.2020, 08:46
Z wesela nie wiem ile miałem % to kierowcy mieli prawo mnie brać na celownik co to za głupoty piszesz Bbbbbbb.Oczywiście współczuje każdej rodzinie.
Bbbbbbb
Bbbbbbb 03.10.2020, 03:45
Żadne hrubieszowskie spekulacje, po prostu nieszczęśliwy wypadek i trauma dla dwóch rodzin. Potrącony miał 2,9 promila, sprawca trzeźwy. Przyjechał po meczu na plac pod centrum handlowym gdzie się często spotykali. Potrącony chciał wsiąść do auta, złapał za klamkę, tamten chciał odjechać. Upadek, uderzenie głową. Koledzy w szoku myśleli, że udaje. Dopiero po jakimś czasie wezwali pogotowie. Nieszczęśliwy wypadek z udziałem alkoholu. Tragedia dla każdej z tych rodzin. Sprawca próbowała popełnić samobójstwo. Należy współczuć obydwu rodzinom.
Środa 30
Środa 30 04.10.2020, 13:07
Jestem najbliższą rodziną zmarłego i szczerze mówiąc jeszcze ni ma wyników badań a tu dowiaduje się że miał 2,9 promila niezła fantazja Panie Bbbbbbbbb
Proszę nie spekulować jak to było kto był pijany czy nie kto łapał za klamkę czy nie że sprawca próbował popełnić samobójstwo czy nie
Jedno jest pewne nie ma młodego człowieka, który miał całe życie przed sobą też i sprawca
Nikt z rodziny sprawcy nie zadzwonił nie spytał się jak co i po co i złożył kondolencje chociaż też i oni przeżywają tragedię
Więc przestańcie pisać kto jak dlaczego wiemy tylko my najbliższa rodzina jak przebiega dalej sprawa
?
? 04.10.2020, 08:39
''Sprawca próbowała'' czyli kobieta o jakim nieszczęśliwym wypadku piszesz bo nikt tej wersji nie słyszał, dziewczyna kierowała, jesteś Hrubieszowską konfabulacją, podaj źródło tych promili fantasto,spekulancie fałszywych wersji.
Cccc
Cccc 03.10.2020, 18:52
Nie ma wyników badań krwi, wiec proszę tu nie pisać ile było promili, bo to jeszcze nie jest potwierdzone. To samo tyczy się „łapania za klamki i wsiadania do samochodu”. Proszę nie pisać nie prawdy, bo to też podlega pod odpowiedni artykuł.
Mariusz
Mariusz 30.09.2020, 17:16
Straszna tragedia, myśle ze tragedia rodziny tego młodego piłkarza jest nie do porównania z niczyją inną, ta rodzina nigdy nie usłyszy jego głosu.
Sumienia pieniędzmi ani znanym nazwiskiem nie zagłuszysz.
Anna
Anna 30.09.2020, 16:25
Mam wrazenie, ze nikt nie dostrzega tragedii, ktora dotknela dwie rodziny. Wspolczuje obu stronom. Dla zyjacych komentatorow niech to bedzie swoista przestroga. Szczegolnie mlodych osob, ktore czesto nie widza konsekwencji wlasnych dzialan.
rda
rda 30.09.2020, 16:06
co to znaczy dajcie spokój, zginęło czyjeś dziecko na progu życia, tragedia nie do naprawienia, trauma bliskich do końca zycia, państwo prawa rozstrzygnie o karze i winie
Kronikarz
Kronikarz 30.09.2020, 14:59
A co ma do rzeczy czy ŚP był pod wpływem alkoholu? Każdego który idzie ulica po piwie można potrącić bez konsekwencji? Brak słów na takie komentarze... Jak można być tak złośliwym. Może warto stanąć z rodzicami ŚP twarzą w twarz i im powiedzieć, że to rzekomo przez alkohol...
Ludzie czy Wy widzicie co Wy wygadujecie...
Tłumy na pogrzebie świadczą same za sobą co to był za człowiek...
Hrubieszów
Hrubieszów 30.09.2020, 14:39
Wielka tragedia.
Od wymierzania kary są odpowiednie władze choć nic nie przywróci życia. Zostaje jedno pytanie dlaczego sprawca nie udzielił pierwszej pomocy, mam nadzieje ze zostaną wyciągnięte konsekwencje tego. Wielki ból, znałem Dominika osobiście, znam Jego rodzine, mogę poświadczyć że to skromni ludzie o wielkich sercach. Wychowali Dominika na świetnego człowieka, który wiele zrobił dla społeczności sportowej Hrubieszowa.
Pokój Jego duszy.
Środa 30
Środa 30 30.09.2020, 14:31
Niech ludzie co gadają zajmą się swoimi sprawami a już nieżyjącemu chłopakowi dadzą spokój są od tego odpowiednie organy na ustalenie faktów wypadku.
Tylko rodzina wie co przeżyła przez miesiąc jeżdżąc do Lublina co było jak i kiedy wiem bo jestem bardzo bliską rodziną ŚP.
A takie żmije co gadają plotkują czy spekulują kiedyś od własnego jadu zginą
Lolek
Lolek 30.09.2020, 10:15
Ludzie opamiętajcie się przecież największą karą dla sprawcy to jest śmierć potrąconego dajcie już spokój
Obywatel
Obywatel 30.09.2020, 00:38
Jeśli kierowca był trzeźwy, a ŚP potrącony miał rzekomo pokaźny wynik to już wiele zmienia w sprawie ale od tego są odpowiednie organy żeby wszystko sprawdzić i wyjaśnić dlatego myślę, że spekulacje mieszkańców do zakończenia sprawy są zbędne.
Aldi
Aldi 29.09.2020, 22:19
Mam nadzieję, że nie zamiotą pod dywan.
Abc
Abc 29.09.2020, 22:16
Tak, zakupy... Szkoda że nie podadzą więcej faktow tylko kryją - komuś- dupsko
As
As 29.09.2020, 09:47
Na zakupach byli? Chyba nie za bardzo.
Marta
Marta 29.09.2020, 19:39
Zlosliwosc ludzka nie zna granic. Typowy polaczek
Drazi
Drazi 30.09.2020, 05:22
Ty to kto? Upainka?

Pozostałe