Uwaga, konkurs! Do wygrania 1000 zł

  • 24.09.2020, 09:18
  • red.
Uwaga, konkurs! Do wygrania 1000 zł Fot. pixabay.com
Stowarzyszenie Samorządów Euroregion Roztocze ogłasza konkurs na logotyp.

Celem konkursu jest uzyskanie oryginalnego projektu logotypu Stowarzyszenia Samorządów Euroregion Roztocze, który stanie się oficjalnym znakiem graficznym systemu identyfikacji wizualnej, powinien jednoznacznie kojarzyć się z Roztoczem jako krainą geograficzną oraz w syntetyczny sposób wyrażać działalność, charakter i aspiracje Stowarzyszenia Samorządów Euroregion Roztocze.

Prace należy składać do 5 października 2020 r. do godziny 15.30

 

Prace konkursowe, można dostarczać do Organizatora konkursu na dwa sposoby:

  1. Do Biura Organizatora – osobiście lub za pośrednictwem poczty: Stowarzyszenie Samorządów Euroregion Roztocze, ul. Lwowska 80 lok. 5-6, 22-600 Tomaszów Lubelski, w kopercie z tytułem „Konkurs na logotyp Stowarzyszenia Samorządów Euroregion Roztocze (liczy się data wpływu, nie data stempla pocztowego).

  2. Za pośrednictwem poczty elektronicznej na e-mail Organizatora: [email protected].

 

Nagroda 1000 zł.!!!

 

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zawiera Regulamin Konkursu.

 

W razie pytań i wątpliwości dodatkowych informacji na temat konkursu można uzyskać w Biurze Stowarzyszenia Samorządów Euroregionu Roztocze, tel.: (84) 543 20 80, e-mail: [email protected]

 

Rozstrzygnięcie konkursu do dnia 16 października 2020 r. Ogłoszenie wyników na profilu Facebook Euroregionu Roztocze

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe