Jarmark Hetmański już w ten weekend! (PROGRAM)

  • 18.09.2020, 08:50
  • ak
Jarmark Hetmański już w ten weekend! (PROGRAM)
Miało go nie być, ale się odbędzie. To świetna wiadomość. Tradycyjnie organizowany w Zamościu Jarmark Hetmański odbędzie się w ten weekend (19-20 września).

Impreza odbywać się będzie w sobotę i niedzielę na Rynku Wielkim. Początek o godz. 10, zakończenie ok. 17. W tych godzinach będzie można krążyć między stoiskami kolekcjonerów, twórców ludowych i przedsiębiorców z regionu. Poza tym na Rynku Solnym odbędzie się wystawa nowych marek samochodów. Oficjalne otwarcie zaplanowano na jutro (19 września) o godz. 13. Wtedy też rozpocznie się kulinarny konkurs "Smaki Zamościa i Roztocza". 

Jarmark Hetmański to nie tylko wielkie handlowanie, ale też sztuka. Na scenie w sobotę występować mają Capella All`antico, Zespół Pieśni i Tańca Zamojszczyzna, Camerata Belfer i Trio Rodzinne Badachowie, zaś w niedzielę: Ale Cantare, Maciejowa Kapela i Czerwone Korale.

Szczegóły programu na plakacie.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe