Uchanie: Chcesz zatrudnić cudzoziemca? Dowiedz się, jak zrobić to zgodnie z prawem

  • 16.02.2017, 10:00
  • ak
Uchanie: Chcesz zatrudnić cudzoziemca? Dowiedz się, jak zrobić to zgodnie… freeimages.com
Gmina Uchanie chce zorganizować szkolenie dla mieszkańców i poinformować, na jakich zasadach, zgodnie z prawem, mogliby zatrudniać w swoich gospodarstwach czy firmach cudzoziemców, np. Ukraińców. Temat mieliby przybliżyć funkcjonariusze straży granicznej.

Szkolenie mogłoby się odbyć w Urzędzie Gminy marcu bądź kwietniu. Poprowadziliby je funkcjonariusze placówki  straży granicznej w Horodle. Wszystko zależy jednak od zainteresowania tym tematem.

Dlatego potencjalni uczestnicy proszeni są o zgłoszenie się do UG w Uchaniach, pokój nr 17 lub telefonicznie pod nr tel. 84 6577266 w.34 w godzinach pracy urzędu. Można też udział deklarować poprzez sołtysa swojej miejscowości. Należy to zrobić do końca lutego.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe