Roztocze po raz piąty (TYLKO W GAZECIE)

  • 03.09.2020, 07:06
  • MaSzt
Roztocze po raz piąty (TYLKO W GAZECIE) Trener Jacek Szczyrba zdradza kierownikowi Roztocza Markowi Strenciwilkowi plan na Łaszczówkę?
Początek sezonu w wykonaniu Roztocza Szczebrzeszyn jest świetny, ale trener Jacek Szczyrba zdaje sobie sprawę z tego, że przed jego zespołem jeszcze wiele meczów, a wśród nich te najtrudniejsze – z zespołami zaliczanymi do najlepszych w zamojskiej „okręgówce”.

Piąty mecz, piąte zwycięstwo. Tym razem Roztocze rozprawiło się z Olimpiakosem. I to na jego boisku. Sukces w postaci wyjazdowego zwycięstwa 4:0 (3:0) zespołu ze Szczebrzeszyna jest tym cenniejszy, iż do tego spotkania drużyna z Tarnogrodu miała na koncie komplet zwycięstw.

– Nie byliśmy w sobotę w jakiejś wybornej dyspozycji. Mecz rozgrywany był o godz. 13 w gorącym powietrzu. Nie było łatwo, ale ważne jest to, że od początku do końca spotkania kontrolowaliśmy grę – mówi Jacek Szczyrba, trener Roztocza.

Jak dokładnie przebiegło spotkanie? Relację znajdziesz w nowej Kronice Tygodnia

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe