Zamość: Były darmowe, teraz parkingi są płatne (TYLKO W GAZECIE)

  • 01.09.2020, 10:00
  • Bogdan Nowak
Zamość: Były darmowe, teraz parkingi są płatne (TYLKO W GAZECIE) Fot. Bogdan Nowak Tak wyglądał parking przy ul. Partyzantów (obok budynku PZU) w niedzielę, 30 sierpnia.
Płatne parkowanie, ale jak tłumaczą urzędnicy... w trosce o mieszkańców i turystów.

Na zamojskiej starówce auta można zostawiać tylko na płatnych parkingach. Od 1 września za parkowanie trzeba też płacić na parkingach przy parku miejskim i przy ul. Partyzantów przy PZU. Nowe zasady wzbudziły kontrowersje.

Więcej na ten temat przeczytasz w nowym wydaniu Kroniki Tygodnia

Bogdan Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pilna oferta *** / calej Polski
Pilna oferta *** / calej Polski 05.09.2020, 10:14
Pilna oferta *** / calej Polski

Czy prowadzisz firmę, która potrzebuje finansowania lub pieniędzy np. Z powodów osobistych; Konsolidacja zadłużenia, czesne, zakup nieruchomości takich jak samochód, dom, opieka medyczna itp.? Oferujemy szeroki zakres finansowania firmom i osobom, które potrzebują pomocy finansowej lub wsparcia dla różnych celów prawnych.

Możesz ubiegać się o maksymalnie 100 000 osób i 500 000 000 PLN / EURO  jako współpracujący organ lub firma. Nasze usługi są prawdziwe i dobrze udokumentowane do celów prawnych.

Jeśli potrzebujesz ***, skontaktuj się z nami już dziś

Email :  [email protected]
litości
litości 01.09.2020, 19:31
w trosce o mieszkańców i turystów wprowadza się odpłatność za parkingi ................ tłumaczenie na poziomie ministerstwa finansów wciskającym ludziom kit, że nowy podatek od cukru, to nie podatek a opłata. CHODZI O KASĘ, a nie o dobro mieszkańców i turystów.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 01.09.2020, 10:18
Mieszkańcy wcale nie parkują za darmo, tylko muszą zapłacić za kartę postojową. Zanim coś napiszecie to sprawdźcie to dokładnie.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 01.09.2020, 13:24
Widzę, że fragment dotyczący parkowania za darmo dla mieszkańców został wycięty bez żadnego sprostowania. Sprytnie.
bn
bn 01.09.2020, 13:52
Dziękuję za tę uwagę. Reczywiście mieszkańcy parkują na zasadach preferencyjnych (z tego co pamiętam, do 2017 roku parkowali za darmo). Nie muszą kupować biletów w parkomatach, ale otrzymują specjalne karty: gdy uiszczą opłaty. To się zgadza. Użyłem nieprecyzyjnego sformułowania. Przepraszam. Bogdan Nowak

Pozostałe