Ale historia!!! Młody mężczyzna wpadł do studni

  • 31.08.2020, 11:46
  • ak
Ale historia!!! Młody mężczyzna wpadł do studni
Otwór nie był zabezpieczony, a dziura bardzo głęboka. Gdy 25-latek wpadł do 30-metrowej studni, nie był w stanie sam się z niej wydostać. Na pomoc ruszyli strażacy.

Był piątek, 28 sierpnia, noc. Ok. godz. 22.30 strażacy dostali sygnał, że trzeba ruszyć do Wolicy Śniatyckiej, bo do studni wpadł człowiek. Jako pierwsi na miejscu pojawili się druhowie z OSP w Komarowie-Osadzie, chwilę później dołączyli do nich zawodowcy z Zamościa.

Uwięzionego na dnie studni człowieka nie było widać. Dało się z nim jedynie nawiązać kontakt głosowy. Jeden ze strażaków, zabezpieczony sprzętem ochronnym dróg oddechowych zszedł do niego po sznurowej drabinie. Założył mu kołnierz i szelki ratownicze, a później mężczyznę z wykorzystaniem linki wydobyto na powierzchnię. Poszkodowanego przekazano ratownikom medycznym.

Strażacy sprawdzili, że do wypadku doszło, bo otwór studni nie był zabezpieczony. By uniknąć nieszczęścia w przyszłości, nakryli go metalową kratą.

Cała akcja trwała półtorej godziny. Wzięło w niej udział 13 ratowników.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Z
Z 31.08.2020, 20:56
Zdolny jak teściowa. Wpadł do studni, ale się nie utopił!
cardi
cardi 31.08.2020, 15:33
Studnia ma 21m...mierzona byla dzień po akcji błędnie podano 30m bo pomylono długości linki asekuracyjnej
Miejscowy
Miejscowy 03.09.2020, 22:31
Pan to taki detektyw Monk, skoro piszę Pan że było mierzone proszę o zdjęcie i kto to wykonywał , byli obecni świadkowie ?
Obserwator bitwy
Obserwator bitwy 01.09.2020, 05:59
Może Pan niech zostanie dziennikarzem skoro Pan tak wszytko wie. Swoją drogą to niech gość zagra w totolotka

Pozostałe