Zatrzymali rozbójnika

  • 14.08.2020, 09:41
  • m
Zatrzymali rozbójnika
Wziął z półki sklepowej alkohol i próbował wyjść ze sklepu za nie płacąc za towar. Zaatakował pracownika ochrony, który chciał go zatrzymać. Złodziejowi udało się uciec, ale niedługo cieszył się wolnością. Już siedzi za kratkami.

Rzecz działa się 2 czerwca w jednym ze sklepów przy ul. Hrubieszowskiej w Zamościu. Nieznany wówczas mężczyzna wziął z półki sklepowej alkohol. Nie zamierzał z niego zapłacić. Kierował się w stronę wyjścia. Zauważył to pracownik ochrony. Poprosił mężczyznę, aby odłożył towar na miejsce.

Ten rzecz jasna nie miał na to ochoty. Pomiędzy panami wywiązała się szarpanina, która przeniosła się przed budynek sklepu. Tam nieuczciwy klient powalił pracownika ochrony na ziemię, kopnął go kilka razy i uciekł.

Policjanci pracowali nad tą sprawą przez kilka tygodni. Przesłuchiwali świadków, obejrzeli nagranie z monitoringu. Wizerunek mężczyzny publikowano na policyjnej stronie internetowej.

12 sierpnia 33-letni mieszkaniec Zamościa, sprawca kradzieży rozbójniczej został zatrzymany. Był zaskoczony, kiedy do jego domu weszli policjanci.

33-latek usłyszał już zarzuty. Decyzją sądu najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie.

 

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe