Roztoczańskie zamyślenia pani Moniki

  • 12.08.2020, 12:30
  • wd
Roztoczańskie zamyślenia pani Moniki
12 sierpnia to dzień ogólnopolskiej premiery najnowszej książki Moniki Rebizant-Siwiło pt. „Roztoczańskie zamyślenia”. Książkę będzie można kupić m.in. u wydawcy – w księgarni Krzysztofa Bieleckiego „Trio z Roztocza” (Zamość, ul. Grodzka 12, tel. 697 346 771) w cenie 40 zł.

Monika Rebizant-Siwiło pochodzi z Tomaszowa Lubelskiego. Jest bibliotekarką, nauczycielką historii i przewodnikiem turystycznym. Debiutowała w 2010 roku obyczajowo-realistyczną powieść pt. „Singiel”. Później napisała m.in. „Wrzosowiska”, „Przytul mnie”, „Zatrzymaj mnie”, „Dziki rozmaryn” i „Zatańcz ze mną” oraz dwa opowiadania wydane w zbiorach, których fragmenty zamieszczone są w najnowszej książce.

„Jej wydanie zawdzięczam Wydawcy Roku 2020 „Trio z Roztocza” – Krzysztofowi Bieleckiemu – który nieustannie zagrzewa mnie do pracy twórczej, co jak widać, działa!” – napisała we wstępie do „Roztoczańskich zamyśleń" autorka.

A o czym jest owa książka? „O moim zamyśleniu właśnie, nad życiem, nad sobą, nad pisaniem i powieściami, nad rodzinnym domem i ukochanymi miejscami” – tak w skrócie zapowiada ją Monika Rebizant-Siwiło. Ciekawych, zachęcamy do lektury.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe