Sitno: Mama 12-letniej Sylwii błaga o pomoc w ratowaniu dziecka

  • 06.08.2020, 13:00
  • red.
Sitno: Mama 12-letniej Sylwii błaga o pomoc w ratowaniu dziecka
"Nie wiemy, z jakim guzem zmaga się Sylwia. Nie jesteśmy w stanie zaproponować żadnego konkretnego leczenia" – taką diagnozę usłyszała mama 12-letniej Sylwii z Sitna. Ale nie poddała się, wierzy, że znajdzie sposób, by uratować córkę. Tylko potrzebuje na to pieniędzy.

Zbiórka na rzecz chorej 12-letniej dziewczynki ruszyła na portalu siepomaga.pl.

"Moje dziecko umiera, a nikt nie chce mi pomóc... Moje 12-letnie dziecko zostało skierowane do hospicjum, w którym czeka ją śmierć... To nie może być koniec! Nie mogę na to pozwolić!" – pisze tam mama nastolatki.

Kobiecie udało się skonsultować Sylwię z zespołem najwybitniejszych lekarzy w Europie, którzy zajmują się guzami pnia mózgu. Tylko oni dali im nadzieję...

"Pierwszym krokiem jest przeprowadzenie biopsji w Zurychu. Taki zabieg pozwoli pobrać fragment guza do szczegółowych badań. Mamy tylko trzy tygodnie, żeby zebrać ogromną kwotę i podjąć próbę ratowania mojej córeczki. To pozwoli nam dobrać specjalistyczne badania i zawalczyć o życie mojej córeczki! Błagam o pomoc! Błagam o ratunek!" – rozpaczliwie apeluje mama dziewczynki.

Póki co, zebrano niewielką kwotę. Potrzeba dużo, dużo więcej. Wpłacać pieniądze można TUTAJ.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Oli
Oli 07.08.2020, 19:31
Wpłacajmy ile kto może

Pozostałe