Hrubieszów: Nowy szef drogowców

  • 06.08.2020, 07:01
  • par
Hrubieszów: Nowy szef drogowców
Andrzej Serafin wygrał konkurs na stanowisko dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Hrubieszowie. W sierpniu zmieni on swojego poprzednika – Marcina Kanonienkę.

13 lipca starosta powiatu hrubieszowskiego rozwiązała umowę o pracę z Marcinem Kanonienko, dotychczasowym dyrektorem Powiatowego Zarządu Dróg w Hrubieszowie. Był on zatrudniony na tym stanowisku od 30 maja zeszłego roku.

W połowie lipca zarząd powiatu hrubieszowskiego ogłosił konkurs na dyrektora PZD w Hrubieszowie.

Ilu było kandydatów, dlaczego wygrał ten, a nie inny? O tym przeczytasz w nowej Kronice Tygodnia.

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (65)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Starzy
Starzy 23.08.2020, 06:40
Odchodzą starzy swoi przychodzą.
rycho
rycho 16.08.2020, 13:06
czyja to ulica Narutowicza , chwast bujnie rosnie w krawężnkch i na skrzyżowaniach, piekna wizytwka miasta
TO
TO 18.08.2020, 10:31
Nie chwast to ZSL
tutejszy
tutejszy 16.08.2020, 19:02
przydałaby sie przegladka wszystkich ulic i oczyszczenie z plantacji chwastów krawęznkowych
Wiedzieli
Wiedzieli 12.08.2020, 13:42
że przegra proces to zrobili go dyrektorem zaraza ZSL.
Sesja
Sesja 12.08.2020, 08:24
1.LANS
2. Awans
3.swoi na stołkach
Sesja
1 lans
2 awans
3. swoi na stołkach
itd dla ,,dobra'' powiatu oczywiście.
A PIS to wszystko popiera słupem, niby jest przeciw,ale w dalszym ciągu za WSTYD gdzie dane ,, SŁOWO''.
polik
polik 11.08.2020, 00:38
czy ktoś juz sie domyslił jaki będzie finał roszad
nomi
nomi 11.08.2020, 00:35
idzie nowe, stare wraca
lubie
lubie 10.08.2020, 19:26
Nowy płatny członek zarządu.
Covid21
Covid21 10.08.2020, 21:47
Hahaha hahaha hahaha, oni biorą płatnego członka zarządu bo jest koronawirus, cyrku ciąg dalszy.... Hahaha haha hahaha, rozje..... Argumentami swoimi, biedny ty powiecie
Stołki jak nic
Stołki jak nic 10.08.2020, 20:16
to dla dobra mieszkańców i powiatu. Nie chodzi o stołki. Tylko dobro mieszkańców, tylko dobro mieszkańców...tylko dobro....
forest
forest 09.08.2020, 10:15
Forrest Gump: stupid is as stupid does.
Arnold
Arnold 09.08.2020, 11:51
"I'll be back"

Terminator
Podpis
Podpis 08.08.2020, 22:11
Dwie sesje w jeden dzień????

Na podstawie art. 15, ust. 7 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (j.t. Dz. U. z 2020 r. poz. 920) zwołuję XXIII sesję Rady Powiatu w Hrubieszowie. Sesja odbędzie się w dniu 10 sierpnia 2020 r. o godz. 1600 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie ul. Narutowicza 34.



Proponowany porządek obrad:

Otwarcie sesji.
Stwierdzenie prawomocności obrad.
Przyjęcie porządku obrad.
Zapoznanie z postanowieniem Nr 105/2020 Komisarza Wyborczego w Zamościu I z dnia 3 lipca 2020 r. w sprawie obsadzenia mandatu radnego przez Zdzisława Szczepana Kosakowskiego – kandydata z listy nr 14 – KWW Hrubieszowskie Porozumienie Lewicy, opublikowanym w dniu 6 lipca 2020 r. w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego pod poz. 3607.
Złożenie ślubowania przez Pana Zdzisława Szczepana Kosakowskiego.
Wnioski i oświadczenia radnych.
Zakończenie obrad.

Na podstawie art. 15, ust. 7 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (j.t. Dz. U. z 2020 r. poz. 920) zwołuję XXIV sesję Rady Powiatu w Hrubieszowie.
Sesja odbędzie się w dniu 10 sierpnia 2020 r. o godz. 1700 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie ul. Narutowicza 34.


Proponowany porządek obrad:

Otwarcie sesji.

Stwierdzenie prawomocności obrad.

Przyjęcie porządku obrad.

Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w sprawie przystąpienia Powiatu Hrubieszowskiego do realizacji projektu pn.„ Kuźnia szans w Hrubieszowie” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 – Druk nr 1.

Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w sprawie przyjęcia rezygnacji i zwolnienia z pełnienia obowiązków członka Zarządu Powiatu w Hrubieszowie – Druk nr 2.

Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w sprawie wyboru etatowego członka Zarządu Powiatu w Hrubieszowie – Druk nr 3

- wybór komisji skrutacyjnej,

- przeprowadzenie głosowania tajnego,

- podjęcie uchwały.

Zakończenie obrad.
Lansują się bez przerwy
Lansują się bez przerwy 09.08.2020, 08:45
Oni się potrafią wylansować nawet na niepoprawnie zwołanej sesji. Lans,lans,lans.
arabraB
arabraB 10.08.2020, 10:05
Ty się lansujesz.
Tak wygląda życie
Tak wygląda życie 08.08.2020, 22:39
Pan przewodniczący myśli, że ludzie to idioci. Matematyka jest bezwzględna i o ile sesja zwołana na dzień 10 sierpnia na godz.16-tą jak najbardziej powinna się odbyć bo zawiadomienie zostało opublikowane na stronie Starostwa w dniu 3 sierpnia (3+7 dni=10), to zawiadomienie o drugiej sesji zostało zamieszczone 7 sierpnia, a po korekcie dopiero dzisiaj a więc 8+7 dni=15. Ponieważ 15 sierpnia wypada w sobotę, więc sesja ta zgodnie z obowiązującym prawem może odbyć się dopiero w dniu 17 sierpnia. I nie macie co zaklinać rzeczywistości. Nie trzeba być tutaj prawnikiem, wystarczy czytać ze zrozumieniem obowiązujące przepisy prawne w tym zakresie.
A tak z ciekawości jaki prawnik sprawdza te wasze wypociny? Czyżby obecna starosta, czy radny Patryk Cz.? Jeżeli tak to gratuluję wiedzy.
P.C.
P.C. 08.08.2020, 23:52
Się nie znasz.
Jan K.
Jan K. 08.08.2020, 21:57
Zapis że statutu Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie:
7. Porządek obrad każdej sesji powinien obejmować w szczególności:
1) przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji;
2) wnioski i oświadczenia obywatelskie;
3) sprawozdanie Starosty z wykonania uchwał Rady oraz informację z działalności
Zarządu między sesjami;
4) rozpatrzenie projektów uchwał oraz podjęcie uchwał;
5) interpelacje i zapytania radnych;
6) wnioski i oświadczenia radnych.
Tak rządzą zieloni
Tak rządzą zieloni 07.08.2020, 22:06
Na stronie Starostwa Powiatowego w dniu 5 sierpnia została umieszczona informacja o zwołaniu XXIV sesji rady powiatu, na której planowane jest zgodnie z zamieszczonym porządkiem sesji między innymi powołanie płatnego członka zarządu.
NIE PODANO DATY ANI GODZINY zwołania sesji i takiego gniota podpisał
przewodniczący w krótkich spodenkach Michałek M. Podejrzewam, że zrobiono to celowo aby mieszkańcy nie oglądali sesji. Jest to ewidentne złamanie przepisów ustawy o samorządzie powiatowym o jawności obrad. Mam nadzieję, że podejmą interwencję w tej sprawie radni z opozycji. Chcemy wiedzieć kiedy odbędzie się w/w sesja. Czyżby zielone ludki znowu coś chcieli ukryć przed społeczeństwem?
Green
Green 08.08.2020, 15:43
Przewodniczący piszę że to błąd, kolejny błąd? czy celowe działanie?
Widzę że
Widzę że 09.08.2020, 00:31
Coś ostatnio same błędy. Może zamiast mianować go przewodniczącym rady powinien zostać "błędnym rycerzem". Tylko kto na jego giermka?
Zielona aura
Zielona aura 09.08.2020, 19:29
Pasuję kitajec, a czego kitajec? bo lajkuje wszystko co piszę ściemniacz misiek , wszystkie jego bajki lajkuje. Dlatego kitajec został wybrany pierwszym giermkiem bajkopisarza z pod znaku zielonej koniczynki
O!
O! 08.08.2020, 21:57
Złamanie przez przewodniczącego procedur zwołania sesji nadzwyczajnej, tj. nie zachowania 7-dniowego terminu, w jakim należy poinformować nie tylko radnych ale również mieszkańców o zwołaniu sesji może spowodować unieważnienie przez organ nadzorczy Wojewody uchwał podjętych na XXIV sesji.
Dlatego też dla inaczej mądrego pana przewodniczącego polecam artykuł w gazecie prawnej oraz orzecznictwo Sądu Administracyjnego. Oj! zawaliło się sprawę, zawaliło. Ale jak nie czytało się Statutu Powiatu Hrubieszowskiego oraz zajmowało podczas obrad rady serfowaniem po internecie, niestety takie mogą być skutki dyletantctwa.
Opozycjo do dzieła, teraz piłka jest po waszej stronie. Bez wymiękania, bo oni nie mieli żadnych skrupułów przejmując władzę.
O!
O! 07.08.2020, 23:05
Pomyliłeś datę, 7 sierpnia podali info o tek sesji.
Szerszeń
Szerszeń 08.08.2020, 09:02
Dobrze,że ktoś to zauważył no i napìsał o tym komentarz,dziwna zasada sprawowania funkcji przez MM. On biedny nie ma czasu bo musi informować społeczeństwo gdzie i w jaki sposób spęcza wolny czas,lansik nieustanny na fb.
Wstyd dla PiS
Wstyd dla PiS 07.08.2020, 11:30
PSL rządzi w powiecie na całego widzę. Z rządów tych sukcesów raczej nie będzie. Ciekawe jak w tym układzie czuje się niedawny krytyk rządów zielonych w powiecie Kronikarz Hrubieszowski vel Jan Kowalski?
lechita
lechita 07.08.2020, 11:03
Ten facet jeszcze ni tak dawno, pracując w ZDW wykrzykiwał, że nakładki asfaltowe będą robione tylko w tych gminach gdzie wójtowie są z PSL! A teraz pseudopisowcy go za to wynagradzają. Wstyd i hańba. Dla Katy bo o reszcie nie wart wspominać!
Kresowy
Kresowy 07.08.2020, 10:43
Referendum natychmiast bo wstyd na całą Polskę!!!!
70 mln
70 mln 07.08.2020, 12:29
Masz rację trzeba pis odsunąć od władzy, bo się kłócą między sobą a z tego nic dobrego nie będzie , nie dorośli jeszcze do tego , aby samodzielnie rządzić
Jajka Anki piesełka
Jajka Anki piesełka 07.08.2020, 13:50
Nie PiS tylko niektórych pseudo działaczy wywalić wreszcie. Wielki Pan Sławek z Zamościa. Sukces z 2 miejsca na liście startował to jaki to sukces że się dostał. To samo radni powiatowi szli z jedynki, dwójki to weszli do rady.
Stołek
Stołek 07.08.2020, 10:10
Ale opinię mają sprzedawcy, wstyd w lustro spojrzeć
I TAK
I TAK 07.08.2020, 06:27
Gdzie nie idę załatwić sprawę w każdym urzędzie czy szkole oczywiście ,,przypadkiem''siedzi zielona zaraza ZSL. Jaki rodzaj RANDAPU byłby skuteczny na te chwasty?
Lemiesz
Lemiesz 07.08.2020, 12:55
Dawno byleś w tych urzędach, teraz siedzą tam z dobrej zmiany,czyli nic się nie zmieniło, jedna zaraza zastąpiła drugą ,ale ta obecna bardziej się rozprzestrzenia.
Jest
Jest 13.08.2020, 06:58
Ukochany Lemiesz znów rekordy minusów będą i wycofasz wpis.
Zespół
Zespół 07.08.2020, 10:04
Referendum
Thr Band
Thr Band 07.08.2020, 11:34
Nie ma takiej potrzeby. Uwierzcie ludzie. Zaraz będzie zmiana.
lpo
lpo 10.08.2020, 17:43
nawt wiem kto będzie nowym starostą
RD
RD 10.08.2020, 18:15
Kto? Pewnie ściemniasz.
Rabarbar
Rabarbar 10.08.2020, 23:01
Nieważne kto, bo do tego nie dojdzie.
DR
DR 11.08.2020, 09:30
Chyba po raz pierwszy zgodzę się z Rabarbar. Wystarczy płatny członek zarządu.
Iwo
Iwo 06.08.2020, 23:32
A wiecie że płatnym członkiem zarządu za 7 tysięcy będzie członek zielonej zarazy radny z gminy Werbkowice, już drabina z DROGOJOWKI I kulawy dziadek nie dają rady, się zdrajcy sprzedali za władze
Koniczyna
Koniczyna 07.08.2020, 10:06
"Zielony powiat"
Szerszeń
Szerszeń 07.08.2020, 09:16
To radny powiatowy,dawny przewodniczący rady powiatu.
Ufnal
Ufnal 06.08.2020, 23:03
O jezu !
Niemowa
Niemowa 06.08.2020, 23:37
Tragedia, uciekajcie ludzie z RDP ja już z nim pracowałem,, zna się gisc6na robocie oj zna, zapłaczą jeszcze ludzie za poprzednikiem
ares
ares 06.08.2020, 19:22
Bardzo dobrze.
Śmiechu warte
Śmiechu warte 06.08.2020, 16:51
Młody działacz PeSL idzie na rozmowę kwalifikacyjną do Ministerstwa Rolnictwa. - Dlaczego chce Pan pracować właśnie tutaj? - pada pytania na tej rozmowie o pracę. - Oj, tato... - odpowiada zdziwiony młodzian.

Pozostałe