Największe przeboje Lady Pank w Zamościu

  • 02.08.2020, 07:00
  • red.
Największe przeboje Lady Pank w Zamościu
Jeżeli koronawirus nie pokrzyżuje planów organizatorom, to jesienią w Zamościu wystąpi legendarna grupa Lady Pank.

Koncert jest planowany na sobotę, 17 października o godz. 20. Ma się odbyć w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Królowej Jadwigi 8.

W programie największe hity legendy polskiego rocka. Będą oczywiście "rozgrywane" utwory z pierwszego wydawnictwa zespołu, m.in. "Kryzysowa narzeczona", "Mniej niż zero", "Zamki na piasku", "Vademecum skauta", "Fabryka małp" i kilka innych.

Kolejnym prezentem, który zespół przygotował dla swoich fanów to bonusy w postaci trzech piosenek, które wprawdzie nie ukazały się na debiutanckim albumie Lady Pank, ale zostały nagrane i wylansowane jeszcze przed jego ukazaniem się na rynku: "Tańcz głupia tańcz", "Mała Lady Punk" i "Minus 10 w Rio".

Bilety wstępu w cenie 75 złotych są już dostępne w kasie OSiR w godz. 8-15, tel. 84 677 54 71.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe