Zamość: Może nie być wody do końca miesiąca

  • 24.07.2020, 08:00
  • ak
Zamość: Może nie być wody do końca miesiąca Fot. pixabay.com
Ta sytuacja może się utrzymać do 31 lipca. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Zamościu wzięło się za modernizację sieci i uprzedza o przerwach w dostawie wody.

Nie dotyczy to na szczęście całego miasta, a jedynie odbiorców mieszkających na ulicy Obrońców Pokoju, na odcinku od ul. Wiśniowej do Lipskiej. Wody w kranach, jak czytamy w komunikacie, może brakować w dni robocze, w godz. 7.30-15.

Zamościanie, których te utrudnienia dotkną, nie mają jednak co liczyć na dostawy wody w beczkowozie. To niemożliwe ze względu na zagrożenie epidemiologiczne. W wodę na swoje potrzeby każdy musi się zaopatrzyć indywidualnie.

Dodatkowe informacje na temat tej sytuacji można uzyskać pod numerem telefonu alarmowego 994.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
JanSobiePan
JanSobiePan 25.07.2020, 22:09
Jak można nie dać beczkowozu z wodą? To co , deszczówke mają łapać ?, a może z Łabuńki czerpać?
Xyz
Xyz 25.07.2020, 17:42
Widac jak prezydent Zamościa dba o mieszkancow.
Wstyd !!! Na wszystko znajdzie sie wymówka... a teraz najbardziej Koronawirus..
Rozczarowany
Rozczarowany 25.07.2020, 07:31
A kto zadba o ludzi starszych? Oni też ze sklepów mają sami targać wodę. A przypadkiem nie jest tak że gmina ma obowiązek dostarczyć mieszkańcom? Już wszystko można podpiąć pod covid?!
Zamościanin
Zamościanin 25.07.2020, 07:22
Co za bzdura z tą wodą ostatnio w TVP pokazali jak podstawili wozy z wodą bo w sieci trafiła się bakteria i musieli całą przeczyścić
kamil stepien
kamil stepien 24.07.2020, 10:28
takie zagrożenie epidemiologiczne, że mało kto łazi po sklepach w maskach, skandal, która z partii tam rządzi w strukturach, wywalić na pysk

Pozostałe