W Krynicach będzie sportowe boisko

  • 25.07.2020, 07:23
  • wd
W Krynicach będzie sportowe boisko Fot. pixabay.com
Szkoła Podstawowa w Krynicach będzie wreszcie miała swoje boisko. Ministerstwo Sportu przyznało na tę inwestycję ponad 360 tys. zł.

Do tej pory dzieci z podstawówki w Krynicach korzystały z gminnego boiska, bo na budowę szkolnego wciąż brakowało pieniędzy. Gmina starała się od lat o dotację na tę inwestycję, aż w końcu się udało. 

 – Pierwszy wniosek składał jeszcze mój poprzednik. Ja składałem następny. Aż wreszcie przyszła nasza kolej.  Ministerstwo Sportu przyznało nam ponad 360 tys. zł, co pokryje połowę kosztów tej inwestycji – tłumaczy Jacek Wiśniewski, wójt gminy Krynice.

Wkrótce wójt ogłosi przetarg. Roboty rozpoczną się wiosną przyszłego roku. Boisko powinno być gotowe w czerwcu. 

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe