Tomaszów Lubelski: Rozśpiewane wakacje z Trytonem

  • 26.07.2020, 06:17
  • wd
Tomaszów Lubelski: Rozśpiewane wakacje z Trytonem
Dla małych i tych trochę starszych, którzy kochają muzykę i śpiew, jak co roku w wakacje organizowane są Warsztaty Wokalne z Centrum Muzycznym Tryton. W tym roku przypada ich 10 jubileuszowa edycja.

Warsztaty muzyczne dla dzieci w wieku 6-9 lat odbędą się w dniach 17-21 sierpnia. Nieco starsi – dzieci od lat 10 i młodzież do lat 19 spotkają się w dniach 24-28 sierpnia. Wszyscy mogą liczyć na rozśpiewane zajęcia z profesjonalistami. Będzie okazja, żeby nauczyć się prawidłowego oddychania, artykulacji, interpretacji tekstu. Poprawić dykcję, nauczyć się jak poruszać się na scenie, żeby dobrze się prezentować czy jak śpiewać w wielogłosie. Nie zabraknie wyczekiwanej co roku części warsztatów, czyli nagrań w studiu muzycznym. 

 – Nie zamykamy się na profesjonalistów. Stwarzamy możliwość kontaktu z muzyką wszystkim dzieciom i młodzieży. Co roku niektórzy z nich do nas wracają, przychodzą też nowe osoby. Poza wartością edukacyjną nasze warsztaty pozwalają nawiązać im nowe znajomości i inspirująco spędzić część wakacji – mówi Anna Czuchaj-Seńko, wokalistka, trener oraz pomysłodawczyni i organizatorka wakacyjnych warsztatów z Trytonem.

Obie części warsztatów zakończy koncert finałowy, który został zaplanowany na 28 sierpnia w sali widowiskowej Tomaszowskiego Domu Kultury. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje redakcja „Kroniki Tygodnia”.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe