Tomasovia ciężko haruje na obozie

  • 17.07.2020, 08:29
  • tomt
Tomasovia ciężko haruje na obozie Tomasovia obok Świdniczanki wymieniana jest w gronie faworytów II grupy IV ligi lubelskiej.
Wzorem lat ubiegłych Tomasovia wykuwa formę na letnim obozie. Przed rokiem był Zwierzyniec, teraz wybór padł na Frampol.

Paweł Babiarz słynie z tego, że lubi ciężką pracę. Jego zawodnicy od początku okresu przygotowawczego muszą więc liczyć się z tym, że ilość wylanego potu mierzona będzie w litrach, o ile nie w wiaderkach. Ponoć jednak nikt nie narzeka.

 – Faktycznie, pracujemy mocno, ale na ligę musimy być przygotowani optymalnie. I to od pierwszej kolejki. Na obozie mamy codziennie dwie lub trzy solidne jednostki treningowe, więc intensywność rzeczywiście jest duża – podkreśla szkoleniowiec niebiesko-białych, który litościwie pofolgował swoim graczom w niedzielę, organizując… tylko jeden trening.

Więcej przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

 

tomt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe