Zamość: Siatkówka plażowa kobiet Lato 2020 (WYNIKI, ZDJĘCIA)

  • 15.07.2020, 12:03
  • ak
Zamość: Siatkówka plażowa kobiet Lato 2020 (WYNIKI, ZDJĘCIA) Fot. Organizatorzy
Drużyna w składzie Aleksandra Radelczuk i Natalia Kowalska wygrała I Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet Lato 2020. Zawody pod patronatem starosty zamojskiego, zorganizowane przez LZS odbyły się w sobotę, 11 lipca.

Przystąpiło do nich osiem drużyn. Rywalizowały w grupach, a najlepsze stanęły do walki o medale. Mecz o trzecie miejsce zakończył się zwycięstwem Simony Rogali i Diany Szlingiert, które wynikiem 2:0 pokonały Annę i Karolinę Popek. W walce o złoto para Radelczuk-Kowalska wygrała 2:1 z Aleksandrą Gryń i Weroniką Stankiewicz.

Kolejne miejsca zajęły składy: Aleksandra Zubiak i Weronika Rewucha, Monika Milczuk i Oliwia Grabowska, Natalia Wójcik i Magdalena Kopczyńska, a także Oliwia Rojek, Julia Poździk i Patrycja Paul.

 

ak

Zdjęcia (5)

Aleksandra Radelczuk i Natalia Kowalska
Aleksandra Gryń i Weronika Stankiewicz.
Simona Rogala i Diana Szlingiert.
Karolina i Anna Popek
Trzy pierwsze zespoły otrzymały medale. Zgodnie z regulaminem cyklu Turniejów Siatkówki Plażowej Lato 2020 do Turnieju Finałowego Kobiet awansowały zawodniczki Aleksandra Radelczuk i Natalia Kowalska.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 17.07.2020, 05:56
Ogólnie rzecz biorąc tak jak ją widząc można powiedzieć, że fajne lachony
fan
fan 15.07.2020, 18:55
a kiedy będzie finał?

Pozostałe