Duda czy Trzaskowski? W naszej ankiecie minimalnie wygrywa jeden z nich

  • 10.07.2020, 15:19
  • red.
Duda czy Trzaskowski? W naszej ankiecie minimalnie wygrywa jeden z nich
Zaledwie 1 punkt procentowy przechylił szalę zwycięstwa na stronę Rafała Trzaskowskiego w naszej internetowej ankiecie. Zdobył 46 procent głosów. Andrzeja Dudę poparło 45 procent internautów na portalu www.kronikatygodnia.pl.pl.

Tę ankietę uruchomiliśmy zaraz po pierwszej turze wyborów prezydenckich. od początku obaj kandydaci do urzędu Prezydenta RP szli w niej "łeb w łeb". Przez długi czas minimalnie prowadził urzędujący prezydent Andrzej Duda, w ostatnich dniach na prowadzenie wyszedł Rafał Trzaskowski. 

W tej wyborczej zabawie oddano ponad 2,8 tys. głosów. Byli też tacy (6 proc.), którzy wskazali, że nie zagłosują na żadnego z kandydatów, a także kilkadziesiąt osób (3 proc.) niezdecydowanych.

To tylko zabawa. Prawdziwe wybory, prawdziwe głosy i prawdziwe decyzje już w najbliższą niedzielę, 12 lipca. Dzisiaj o północy rozpoczyna się natomiast cisza wyborcza.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wyborca
wyborca 11.07.2020, 19:56
Szkoda że tą ankietę zobaczyłęm dopiero teraz :(
ciekawy
ciekawy 11.07.2020, 12:13
ktoś wie co to byli za górnicy wczoraj na wiecu?

Pozostałe