Awans z zaskoczenia

  • 03.07.2020, 07:00
  • MaSzt
Awans z zaskoczenia Obrońca Oriona Dereźnia Piotr Niemiec znów będzie mógł zagrać w „najciekawszej lidze świata”.
Orion Dereźnia zajął w klasie A piąte miejsce, ale w nowym sezonie będzie występował w klasie okręgowej, z której został zdegradowany dwa lata temu.

Orion Dereźnia został dokooptowany do klasy okręgowej. Dla tego klubu miniony tydzień był pełen emocji.

– O tym niespodziewanym awansie dowiedzieliśmy się w poprzednim tygodniu. Związek dołączył nas do „okręgówki”, by nie grała w niej nieparzysta liczba zespołów. Kilka dni później okazało się, że wycofał się Cosmos Józefów. Myśleliśmy, że przyjdzie nam wrócić do klasy A. A jednak związek zachował się fair. Zwolnione przez Cosmos miejsce przyznał Turowi Turobin. Cieszymy się, że znów będziemy mogli grać w klasie okręgowej. Będziemy mieli więcej bliskich wyjazdów na mecze. Poziom sportowy tej ligi jest zdecydowanie większy, dużo lepsze niż w klasie A jest także sędziowanie – mówi Artur Czerw, grający trener Oriona.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe