Gm. Susiec: Do Majdanu nad zalew

  • 02.07.2020, 07:06
  • wd
Gm. Susiec: Do Majdanu nad zalew
Co roku było z pompą: zespoły, występy, atrakcje dla dorosłych i dla dzieci. Teraz, ze względu na koronawirusa, niestety bez. Ale od 27 czerwca można się kąpać w zalewie w Majdanie Sopockim.

Pouzupełniano ubytki w molo, wyrównano i zagrabiono piasek na plaży, posprzątano teren wokół. Badania wody zostały wykonane. Można się tu kąpać bez obaw. Tyle że tak jak na wszystkich kąpieliskach w czasie pandemii obowiązują tu zasady, których trzeba przestrzegać. Np. z kąpieliska i plaży nie mogą korzystać osoby przebywające na kwarantannie lub w izolacji, ani te, które mieszkają z osobą przebywającą na kwarantannie lub w izolacji, a także te, które miały kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie. Na każdego powinno przypadać na plaży 4 mkw. Ci, którzy mieszkają razem, mogą plażować blisko siebie.

Kto będzie pilnował czy plażowicze przestrzegają tych zasad? O tym przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe