Hrubieszów: Książki po kwarantannie

  • 17.06.2020, 15:38
  • par
Hrubieszów: Książki po kwarantannie Czekamy na tych, którzy przyjdą wypożyczyć książki. Mogą to zrobić bez obaw – zapewniają bibliotekarki z Hrubieszowa.
Po prawie trzymiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa wznowiła działalność Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie. Czytelników jest jednak mniej.

Trudno podać konkretne liczby, które zobrazowałyby ten spadek zainteresowania. Nigdy przedtem nie było podobnej sytuacji. Na pewno część czytelników ma jakieś obawy i woli poczekać z odwiedzinami biblioteki. Książki nie są artykułami pierwszej potrzeby. Czytelnicy spoza Hrubieszowa mogą mieć dodatkowo trudności z dotarciem do nas. Uczniowie zaś uczą się w domach. Na razie internauci nie mogą korzystać w bibliotece z dostępu do Internetu. Czekamy jednak na tych, którzy przyjdą wypożyczyć książki. Mogą to zrobić bez obaw – zapewnia Katarzyna Suchecka z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hrubieszowie.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gosc
gosc 23.06.2020, 16:23
Miłe i sympatyczne Panie

Pozostałe