Łukasz Łobejko - nowy dyrektor szpitala w Radecznicy

  • 05.06.2020, 06:06
  • roh
Łukasz Łobejko - nowy dyrektor szpitala w Radecznicy
Łukasz Łobejko został nowym dyrektorem Szpitala Psychiatrycznego w Radecznicy. Stanowisko objął od 1 czerwca na sześcioletnią kadencję.

Od stycznia tego roku Łukasz Łobejko pełnił obowiązki dyrektora placówki, po tym jak zarząd województwa odwołał z tego stanowiska Tomasza Czyżewskiego.

 Łukasz Łobejko jest absolwentem kierunku lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Odbył szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychiatrii w Klinice Psychiatrii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym (SPSK) nr 1 w Lublinie. Przez 5 lat był lekarzem rezydentem w Klinice Psychiatrii w SPSK nr 1 w Lublinie oraz młodszym asystentem na Oddziale Psychiatrycznym w SPZOZ w Radzyniu Podlaskim. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

roh

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (140)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stanisław K
Stanisław K Dzisiaj, 16:01
Witam, chciałbym dzisiaj tak na swój sposób zobrazować, przestawić uczucia, przeżycia choroby psychicznej. Proszę sobie wyobrazić że Macie silna grypę, gorączkę i skrecona nogę, i jeszcze gryzie Was pies, klijent odbiorca nie zapłacił Wam za towar i znikł i nigdy nie zapłaci, Urzad Skarbowy chce podatek od Faktury za ten towar, i wysyła komornika żeby zlicytowal dom Wasz na który pracowało trzy pokolenia dziadkowie rodzice i Wy, sąsiad donosi do ZUS że pracownicy są nie ubezpieczeni, i tracisz swoją pracę utrzymanie. Jakbyście się czuli.I wtedy trafiacie do Szpitala w Radecznicy tam podczas mycia gdy wychodzisz kabiny prysznicowej nagi to już Pani Terapeutka stoi i wydaje ręczniki i majtki i piżamy, gdy chcesz z tamtąd uciec to wiążą i ściągają majtki przy Kobiecie Pani Salowej, też widzisz ze innych bardziej chorych Pacjentów Mężczyzn Kobiety Panie Salowe zaprowadzaly do lazienki i rozbieraja do naga i leja woda pod ciśnieniem i zakładają pampersy. To zapewniam że nie będzie cię zbierać ta nagość przy tych Kobietach na amory, bo na tych lekach libido jest niskie. A też sam myślisz że musisz sobie poradzić bo też będą Ciebie nagiego podlewać woda, czujesz taki Holokaust jakby. I gdy to zgłaszasz do tego byłego dyrektora Szpitala tego pierdzistolka Nomen Omen Tomasza Cz. to On i jego poplecznicy i siepacze nasyla Na was Policję. A gdy wracasz tam ponownie do Szpitala to nadal te w/w czynności intymne higieniczne i pielęgnacyjne wykonują Panie salowe Wy z powodu nasilenia choroby nie jesteście w stanie wyartykuowac żeby nie dopuszczaly się do Was nagich. Jako katolik nie będę zlorzeczyl na tego byłego dyrektora Tomasza Niewiernego Nomen Omen. Ale wierzę w Sprawiedliwość Boska.
Czytelnik
Czytelnik 2 dni temu, 19:05
Prawdziwy dom wariatów . Pacjent tu ma prz..ejebaane taki urok wariatkowa.
Stanisław K
Stanisław K Wczoraj, 16:23
Odpowiedź do Czytelnika :Prosze nie nazywać naszego Szpitala Psychiatrycznego w Radecznicy domem wariatów bo mnie to rani i mnie to boli. Nie czuje się wariatem to taki stereotyp, szydzenie z mojej choroby, to tak jakby Pan powiedział na Szpital dla leczacych się na cukrzycę lub miarzdzyce lub onkologii że to Szpital dla zdechlakow, jakby Pan się czuł?.Po prostu Ja czułem się źle miałem tak lekalem się, bałem, wstydzilem się, byłem słaby, miałem nerwobole, skurcze mięśni, triki nerwowe, byłem struchlaly, otepialy, ograniczony intelektualnie, byłem pomylony, z domu niewytrzymywalem psychicznie, po prostu potrzebowałem pomocy. W tym Szpitalu są osoby Fachowcy które mi pomogły. A gdy po wyjściu ze Szpitala nabralem siły odwagi, pewności Siebie, wróciłem do pracy uświadomiłem sobie ze gdy byłem chory nieporadny zostałem wykorzystany sexualnie, obnazony przy Kobietach Zawodach nie medycznych Paniach Salowych i Terapeutkach. Wracając do tych innych Szpitali Onkologicznych, Urologicznych, dla Cukrzykow, czy choroby płuc to tam zdrowi psychicznie Mężczyzni nie pozwolili by sobie żeby te Panie Salowe i Terapeutki wykonywały czynności intymne chigieniczne, pielęgnacyjne, takie jak mycie, czy zmiana pampersow i polewanie nagich w łazience szlaufem, czy nawet wiązanie bo wiązanie jest też w innych szpitalach n.p ortopedycznych dla dobra Pacjenta. Tak więc proszę Pana nie nazywać naszego Szpitala Domem Wariatów bo Ja tam się lecze, i każdy może zachorować Psychicznie to jest chorobą cywilizacyjne i coraz więcej ludzi potrzebuje takiej pomocy i leczenia.
Dr House
Dr House Wczoraj, 19:04
Panie Stanisławie życzę Panu dużo zdrowia i proszę nie przejmować się takimi prymitywnymi ludźmi jak Czytelnik i jego prostackimi i chamskimi opiniami.Radzę Czytelnikowi zapoznać się bliżej z chorobami psychicznymi a póżniej wypowiadać się na temat szpitali psychiatrycznych i osób chorych psychicznie.W Polsce przeciętny człowiek nic nie wie na temat chorób i zaburzeń psychicznych.Tylko ma wyrobioną prymitywną opinię co symbolizują słowa:wariat,wariatkowo,żółte papiery.Czytelnikowi chcę powiedzieć, że człowiek ,który ma problemy psychiczne a który leczy się systematycznie moze normalnie żyć i funkcjonować.Choroba psychiczna jest taką samą chorobą jak inne choroby.I radzę Czytelnikowi zastanowić się zanim rzucisz kolejnym słowem dom wariatów, bo nigdy nie wiesz czy kiedyś w życiu Ciebie bądź też bliskich Ci osób nie dotknie choroba psychiczna,bo coraz więcej ludzi w dzisiejszych czasach ma różnego rodzaju zaburzenia psychiczne.WHO przewiduje,ze w 2030r co czwarty człowiek będzie cierpiał na depresję.
Stanisław K
Stanisław K Wczoraj, 21:39
Dziękuję Panie Doktorze Hous i życzę też Panu Doktorowi dużo zdrowia i wszystkiego dobrego. Ja biorę leki systematycznie, a nawet powiem więcej bez leków bym nie dał rady funkcjonować. Pracuje zarabiam, podróżuje. Tylko tak mi ciężko ponieważ ja jestem taki wstydliwy i Ja miałem ta intymność tak dla siebie i dla dziewczyny z którą byłem tak intymnie sexualnie i Ja mam te intymność dla Lekarzy i Pan Pielęgniarek gdy mi pomagają podczas udzielania świadczeń. A tam w tym Szpitalu w Radecznicy tak mnie z tego obdarli i mnie to boli i cierpię i zrywam się po nocach bo mam koszmary że mi Kobiety Panie Salowe majtki ściągają. Ja chciałem napisać że Mam już 42 lat i nikomu nic złego nie zrobiłem, niczyjej intymności ani sexualnosci ani prywatności nie naduzylem. A gdy byłem nieporadny podczas nasilenia choroby w Szpitalu Psychiatrycznym zostałem tak potraktowany jak bydlecie, jakbym był bez uczuć i bez wstydu i bez intymności. Nagminnie Kobiety Panie Salowe i Terapeutki uczestniczyly czynnie dopuszczaly się do mycia, zmiany pampersow i wiązania podczas którego sciagaly Pacjentom Mężczyznom bielizne i zakładały pampers. Ja chciałem zaprotestować, zatrzymać ten proceder a gdy byłem ponownie w Szpitalu w Radecznicy w 2019 roku to nadal był ten proceder kontynuowany. I tak czasem wieczorem napiszę tu komentarz, tak mi to pomaga bo wyrzuce to z Siebie i wiem że w Szpitalu tam czytają. Niech Święty Antoni ma Pana Doktora w swojej opiece.
Stanisław K
Stanisław K 2 dni temu, 17:21
Mój przekaż jest taki Mi chodzi o to że Kobieta Pani Salowa i Pani terapeutka nie jest zawodem medycznym, nie obowiązuje ja Tajemnica lekarska ani zawodowa nie obowiązku zachowania tajemnicy i jest taka sprzątaczka szpitalna a DOPUCZAJA się do mycia nagich Pacjentów MĘŻCZYZN, zmiany pampersow w łazience i wiązania podczas którego zawsze standardowo ściągają majtki i zakładają pampers i to jest krepujace, wstydliwe i traumatyczne, JA czułem takie wykorzystanie sexualnie i ponizenie, Natomiast jest to też ŁAMANIE PODSTAWOWYCH PRAW PACJENTA DO GODNOŚCI I INTYMNOŚCI W WYKONYWANIU ŚWIADCZEŃ MEDYCZNYCH, PONIEWAŻ MY CHORZY PSYCHICZNIE mamy prawo aby to wykonali, pomogli nam Zawody Medyczne. Już tak można żeby to przynajmniej wykonali pomogli nam na oddziałach Męskich przynajmniej Mężczyzni Panowie Salowi, to było by chumanitarne i Ludzkie i była by to pomoc. A boli mnie tak cierpię że tak mnie OBNAZYLI przy tych Paniach Salowych i Terapeutkach i nie daje mi to spokoju i mam taki żal o gorycz że skrzywdzili mnie w miejscu w którym powinienem otrzymać pomoc a gdy zgłosiłem ten proceder byłem szykanowany i pietnowany i zastraszany przez byłego dyrektora szpitala i personel i grupę osób z byłego kierownictwa Szpitala i to źle działa na Mój stan zdrowia. Po prostu upomnialem się o swoje prawa, a dotknolem instytucje taki moloch i była grupa kierująca tym szpitalem zaatakowała mnie chorego, i kłamali fałszywie zapewniali że tych czynności nie wykonuja te Kobiety Panie Salowe i Terapeutki, był z ich strony fałsz i obluda taka jest Prawda i ta Prawda jest wieczna i ta prawda wyszła na jaw. A PAN BÓG JEST MI ŚWIADKIEM.
Pacjent
Pacjent 01.12.2020, 14:33
Nie żal mi wspomnień nie warto się smucic, dobro zostanie w moim sercu a zło do nich powróci.
Stanisław K
Stanisław K 29.11.2020, 22:46
Ja chciałem napisać że ja walcząc o poszanowanie godności i intymności i respektowania podstawowych praw Pacjenta czynilem to dla wszystkich Pacjentów obecnych i przyszłych oraz dla byłego dyrektora szpitala psychiatrycznego w Radecznicy Pana Tomasza C żeby były dyrektor Tomasz c jak będzie potrzebował pomocy szpitalnej w celu badań czy leczenia to żeby również miał poszanowana godność i intymność i żeby te czynności wykonali Jemu Lekarze lub Pielęgniarki i ub Panowie Salowi żeby nie był obnazanym przy Kobietach Paniach Salowych i Terapeutkach i żeby były Pan Dyrektor wyzdrowial i dalej pracował i pomagał a Mnie tak były dyrektor Tomasz C tak tlamsil, pietnowal, pinizal i składał skargę na Policję i donosił na Mnie i fałszywie zapewniał Rzecznika Praw Pacjenta i Urzad Marszałkowski że tych czynności nie wykonują Panie Salowe i Terapeutki. Dużo sam na zdrowiu przez niego oslablem i dużo cierpialem bo prawdę mówiłem i był kontynuowany ten proceder. Ja chciałem żeby było dobrze normalnie po ludzku chumanitarne a tak mnie perfidnie i chaniebne potraktował były dyrektor Tomasz C. Ja już to wszystko zostawiłem pod osod Pana Boga i oddałem to Panu Bogu. Ale obawiam się nawrót choroby i starości i NIEPORADNOSCI bo znowu mnie spodka obnażani przy tych kobietach zawodach nie medycznych. Życzę powodzenia byłemu dyrektorowi.
Polityk
Polityk 29.11.2020, 18:32
Te dodatkowe etaty pieniądze i z nich PO poszly na myto partyjne, zwykle standardowe dojenie drenaż na partie
🙂
🙂 29.11.2020, 22:16
To na kiełbasę wyborcza były te ala etaty widmo 🙂
STANISŁAW K
STANISŁAW K 29.11.2020, 18:04
ŚWIĘTY ANTONI OBJAWIL SIĘ W RADECZNICY POD GÓRA ŁYSA W DNIU 8 MAJA 1664 ROKU PAŃSKIM I POWIEDZIAŁ DO BIEDNEGO MIESZKAŃCA WSI RADECZNICA SZYMONA TKACZYKA KTÓRY ZAJMOWAŁ SIĘ TKACTWEM . I ŚWIĘTY ANTONI POWIEDZIAŁ, DO SZYMONA TKACZYKA ŻEBY W TYM MIEJSCU WUBUDOWANO KAPLICZKE I ŻE W TYM MIEJSCU WYBIJE ZRODELKO I TA WODA BĘDZIE ZDROWA I BĘDZIE MIAŁA MOC UZDRAWIAJACA I ŚWIĘTY ANTONI POWIEDZIAŁ ŻE KAŻDY CHORY STRAPIONY, OTEPIALY I INNE DOLEGLIWOŚCI GDY NAPIJE SIĘ TEJ WODY I SPOCZNIE NA TYM WZGÓRZU TO BEZ LASKI ZDROWIA I POCIESZENIA NIE ODEJDZIE. I TAK BYŁO ZOSTAŁA W TYM MIEJSCU ZBUDOWANA KAPLICZKA I ZRODELKO WYBILO , DO RADECZNICY PRZYCHODZIŁO WIELU PIELGRZYMÓW I CHORYCH LUDZI I PROSILI I MODLILI SIĘ O ZDROWIE I GDY NAPILI SIĘ TEJ WODY Z RADECZNICY TO BYŁY CUDOWNE UZDROWIENIA I POWROTY DO ZDROWIA. POTEM. NA TYM WZGÓRZU WYBUDOWANO KLASZTOR A NASTĘPNIE WYBUDOWANO TAM SZPITAL PSYCHIATRYCZNY. TAM DO SZPITALA PRZYJECHAŁO DO PRACY WIELU LEKARZY PSYCHIATRÓW I PSYCHOLOGÓW I PANIE PIELĘGNIARKI I PANIE I PANOWIE TERAPEUTKI I PANIE SALOWE I PANOWIE SALOWI I POMAGAJĄ CHORYM PSYCHICZNIE I DAJĄ ULGĘ W CIERPIENIU. PRZYKRO MI TO PISAĆ ALE TEŻ TAM TEN SAM,, zły,, KTÓREGO IMIENIA NIE WYPOWIEM BO BY TRIUMFOWAŁ. TEN,, zły,, duch,, PODJUDZIL BYŁYCH DYREKTORÓW ŻEBY NA NASZE ODDZIAŁY MĘSKIE ZATRUDNIĆ KOBIETY PANIE SALOWE I TERAPEUTKI KTÓRE NIE DAŁY NAM PACJENTOM GODNIE I INTYMNE WYZDROWIEC, NAS TE PANIE SALOWE I TERAPEUTKI POGDLADALY I TAM BYŁA SODOMA I GOMORA ALE DOBRO WYGRYWA I JA TAM WYZDROWIALEM POMIMO TYCH ZŁYCH DOŚWIADCZEŃ GDY TE PANIE SALOWE I TERAPEUTKI DOPUSZCZALY SIĘ DO CZYNNOŚCI INTYMNYCH, HIGIENICZNYCH I PIELĘGNACYJNYCH I WIĄZANIA PODCZAS KTÓREGO STANDARDOWO SCIAGALY NAM PACJENT MĘŻCZYZNOM MAJTKI I ZAKŁADAŁY PAMPERSY. I ŚWIĘTY ANTONI SPOWODOWAŁ ŻE TEN ZŁY BYŁY DYREKTOR KTÓRY TO DAŁ NA TO CICHE PRZYZWOLENIE ZOSTAŁ ODWOŁANY W NIESLAWIE I CHANIEBNEJ I SYTUACJI WYKORZYSTANIA FINANSOWEGO SZPITALA NA RZECZ SWOICH POPLECZNIKOW.PROSZE NIECH ŚWIĘTY ANTONI POMÓŻEMI W WALCE Z NIEGODZIWOSCIAMI I Z WALKĄ ŻE ZŁYM DUCHEM. POZDRAWIAM WSZYSTKICH PACJENTÓW.
Ur
Ur 26.11.2020, 21:50
Rozbieranie chłopów przy tych sprzątaczkach niewiele jest z człowieczeństwa
Jtd
Jtd 24.11.2020, 22:16
Aparat Państwa i Majestat Państwa nie wiele tu pomoże bo ci chorzy nigdy się nie zjednocza i nie przyznają się że wstydu, z powodu specyfiki choroby choroby tylko Panie oddzialowe mogą tu zareagować.
Stanisław K
Stanisław K 24.11.2020, 20:08
W Szpitalu Psychiatrycznym w Radecznicy są wspaniali Lekarze Psychiatrzy chcialem napisać Ci Lekarze są wykrztalceni inteligentni i tacy ciekawi Oni zadają pytania i tak doradzają i tak po rozmowie z Nimi jest się takim silniejszym i potrzebnym i bardziej wartosciowym. Też Lekarze Psychiatrzy przepisuja nam leki które dają Nam Pacjentom ulgę w cierpieniu. Znam wszystkich Lekarzy z wszystkich oddziałów Męskich bo byłem na oddziale 2 i 3 i 5 Męskim i w wszyscy Lekarze są dobrymi fachowcami. Też są tam na każdym oddziale Lekarze Psycholodzy i zawsze można pójść z nimi porozmawiać. Ja naprawdę jestem silniejszym Człowiekiem po rozmowach z tymi Lekarzami, jest takie powiedzenie,, rozmawiaj z mądrym a staniesz się mądrzejszy,, lub inne powiedzenie,, Z Kim przystajesz Takim się Stajesz,, i to w zupełności sprawdziło się w moim przypadku. Też są tam młodzi Lekarze na praktyce na stażu i Oni będą nam później pomagać wyzdrowiec. Też tam w Szpitalu tam za szpitalem w tym domku na terapii dziennej jest Pani Plastyczka z którą malowalem i Pan Muzyk który grał na sentyzatorze i wychodził z nami na spacery i do Sklepu i taki Pan był od prac i na szklarni pracowałem przy pomidorach i ogórkach. Tam wszyscy Ci Pracownicy to są odpowiednimi Ludźmi na odpowiednich stanowiskach. Bardzo im Wszystkim dziękuję za pomoc w wyjściu z tego Mojego Letargu z tej nerwicy z tego POMYLENIA z tego strachu w którym byłem , otumanienia, STRAPIENIA, ograniczenia intelektualnego. Życzę Im wszystkiego dobrego, powodzenia i miłego Życia i życzę im 100 Lat w Zdrowiu. Oraz Pozdrawiam nowego Pana Dyrektora który też jest Lekarzem Psychiatra. Ale też proszę żeby zwrócili uwagę żeby nas Pacjentów Mężczyzn nie obnażac do naga przy Paniach Salowych zawodów niemedycznych, personelu sprzątającym podczas mycia, wiązania i zmiany pampersow. Wierzę że nam pomożecie wierzę bo wiara i nadzieja umiera ostatnia. Z Panem Bogiem.
Solidarny
Solidarny 24.11.2020, 17:48
Rozbieranie do naga to pierwsza tortura a za komuny to nawet w kazniach to razili prądem
narządy płciowe Mężczyznom Patriotom
na przesłuchaniach. Teraz to co te salowe babsztyle robią to wola o zajęcie się ta sprawa. I przyjdzie na to czas.
Stanisław K
Stanisław K 29.11.2020, 12:57
Odp : do Solidarny. No może prądem nie raza nas ale zgadzam się rozbieranie do naga przy niepowolanych osobach pod przymusem i to mężczyzn przy kobietach to owszem jest pierwszą tortura. Ale syty głodnemu nie wierzy, ubrany nie wie co czuje nagi w jego obecności i tak jest ze silne zdrowe kobiety Panie Salowe tak nas Pacjentów Mężczyzn tam w Szpitalu w Radecznicy wykorzystują.
Chlop
Chlop 24.11.2020, 19:25
Otrzymają jeszcze nawiążke za te baby za rozbieranie chłopów
Stanisław K
Stanisław K 23.11.2020, 21:09
Chciałem napisać, podzielić się taka dobra wiadomością z wami wszystkimi. Chciałem napisać że w Szpitalu Psychiatrycznym w Radecznicy są dobrzy ludzie to są Panie Pielęgniarki a ja to sie do nich zwracałem Siostry. Panie Pielęgniarki są tam bardzo miłe, pomocne, wrażliwe, i wydają leki, mierzą ciśnienie i temperaturę, pobierają krew i mocz do badań, opatruja rany, podają zastrzyki, prowadzą dokumentację, ładnie i przyjemnie się rozmawiają tak pocieszaja, doradzają. Panie Pielęgniarki, Siostry to zawody medyczne z powołania, obowiązuje je Przysięga Hipokratesa i tajemnica zawodowa i taka etyka zawodowa że nawet maja obowiązek pomoc kazdemu cała dobę zarówno w domu i w pracy i wolnym czasie od pracy,. Ja nie wstydzę się być NAGO przy Paniach pielęgniarkach bo Panie Pielęgniarki znają ludzkie cialo i zawsze pomagają. Przy pielęgniarkach można się umyć i pampers zmienić zarówno młody człowiek jak otyly i starszy człowiek Mężczyzna i nie będzie oceniany tylko otrzyma pomoc. Pozdrawiam wszystkie Panie Pielęgniarki i dziękuję że mi pomogli wyzdrowiec i proszę żeby zwróciły uwagę i żeby reagowały gdy Panie Salowe Kobiety zawody niemedyczne dopuszczają się do nas Pacjentów Mężczyzn do wydawania nam nagim bielizny podczas mycia i żeby nie zaprowadzaly nas do łazienki gdy zabrudzimy pampers i nie rozbierali do naga i nie polewaly woda szlaufem pod ciśnieniem natomiast gdy źle się zachowamy z powodu choroby nasilenia choroby nerwicy i POMYLENIA to żeby gdy nas wiążą to żeby Kobiety Panie Salowe nie uczestniczyly przy tej czynności przymusu bezpośredniego wiązania to żeby nie zdejmowany nam majtek i nie zakładały pampersow bo to bardzo bolesne i przykre i krepujace gdy lezymy na plecach ręce i nogi związane a tu przy Pani Salowej Kobiecie ściągają majtki i odsłaniają siurdaka i jaderka i zakładają pampers to tak czujemy się wykorzystanie i molestowanie to jest też niezgodne z prawami pacjenta do godności i intymności. Proszę żeby związało nas dwóch Panów Salowych Mężczyzn a wy Panie Pielęgniarki proszę nam zmiencie bieliznę na pampers i będzie intymnie, godnie, po ludzku, zgodnie z prawami pacjenta. Życzę wam Panie Pielęgniarki dużo zdrowia, życzę wam przyjemnej pracy, dobrych zarobków, i wogole dobrego życia i Niech Święty Antoni ma Was w swojej Opiece,
Pielegniarka
Pielegniarka 24.11.2020, 17:30
Dziękuję Ci Pozdrawiam
Lara
Lara 22.11.2020, 20:10
PRAWORZĄDNOŚC ***ONA
Czytelnik KR
Czytelnik KR 22.11.2020, 19:56
Twoje i inne komentarze są też pod strona kroniki, wiesz o tym?
Polka
Polka 22.11.2020, 19:54
To nie etyczne i nie moralne że dopuszczają się te salowe go nagich mężczyzn to po prostu haniebne.
Pielęgniarka z innego szpitala
Pielęgniarka z innego szpitala 22.11.2020, 19:40
Stasiu te zawody się tak sfeminizowaly i jest takie równouprawnienie i nikt nie widział problemu, a później gdy zglosiles to to oni zaczęli po prostu LZEC i ZATAJAC.
Stanisław K
Stanisław K 22.11.2020, 17:28
Kiedyś to za miskę soczewicy sprzedał Ezaf brata. A za 30 srebrnikow Judasz sprzedał Jezusa a teraz to dla przyjemności i wyżycia sexualnego podniecenia sprzedają intymność te salowe chorego pacjenta. Do czego to dochodzi!!!!!. Boże widzisz i nie grzmisz.
Mieszkaniec Radecznicy
Mieszkaniec Radecznicy 22.11.2020, 17:59
Zobaczysz co im także z tego powodu w domu swoim z tego wyjdzie
Stanisław K
Stanisław K 22.11.2020, 15:04
Ja jestem byłym Pacjentem i jestem za życiem od poczęcia do naturalnej śmierci jestem za pomocą chorym, uposledzonym, niepełnosprawnym i niewidomym i inne dolegliwości, ale tak po swoich przeżyciach, doświadczeniach w Szpitalu w Radecznicy to to tam zostałem obnazony podczas mycia przy Kobietach Paniach Terapeutkach wiązania przy Paniach salowych oraz widziałem jak innym Pacjentom Mężczyznom zmienialy Kobiety Panie Salowe pampersy zarówno na sali obserwacyjnej jak i w lazience gdzie ich nagich i polewali ich woda pod ciśnieniem. To wtedy może lepiej żeby nam aborcję zrobili bo po co tak cierpieć. A jeżeli Służba Zdrowia i Panie Pielęgniarki Oddzialowe nie są w stanie nam godnie i intymne pomoc się umyć czasem pampers zmienić czy żeby nas związali sami Mezczyzni Panowie Salowi to od razu nam aborcję zróbcie. Po co nas obnażac rozbierać do naga przy kobietach zawodach nie medycznych, personelu sprzątający mu 7 7 i terapeutycznym kobiecym i i tak choroba nas męczy nerwica, niepokój, napady lęku, koszmary nocne, to jeszcze ludzie się nas boją, odwracają się od Nas, po co tak żyć bez intymności bez prywatności być takim obnazanym wykorzystany sexualnie i jeszcze tak kłamiecie, traktuje nie Nas jak zwierzęta tam w Szpitalu, Proszę i błagam na Męki Chrystusa alo Mam pomóżcie żeby Mezczyzni Panowie Salowi Mam pomogli wykonać te czynności intymne, pielęgnacyjne, higieniczne i wiązanie i nie róbcie nam gwałtu i Holokaustu albo zróbcie Nam nam zróbcie eutanazji zrozumcie że cierpimy byciem nago przy tych Kobietach. Ja rozumiem że Pan Pielęgniarek jest zamalo i nie dadzą fizycznie wszystkiego tego wykonać ale żeby tylko Te Kobiety Panie Salowe i Terapeutki tego nie robiły. Błagam ja też chcę jakoś żyć i lubię ten świat pracuje i zarabiam i lecze się biorę leki. Sami po sobie pomyślcie czy chcieli byście umyć się przy osobach odmiennej płci przeciwnej lub żeby was wiązali i Majtki sciagali i pampersy zakładali. Obawiam się nawrótu choroby psychicznej bo znowu tam do nich do Szpitala do Radecznicy trafię będą mnie obnażac przy Kobietach Paniach Salowych i Paniach Terapeutkach i będą mnie szykanowac za to że zgłosiłem ten proceder do Rzecznika Praw Pacjenta i Urzędu Marszałkowskiego. Kończę ten list bo mnie bierze taka zalosc i płacz. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych
Opiekun
Opiekun 22.11.2020, 12:12
W przychodniach nie można zapisać się na wizytę bo zamknięte i tylko na telefon a prywatnie to juz nie ma problemu lekarz jest i przyjmuje aby kasa była, trzeba być bogatym żeby się leczyć.
Salowy
Salowy 22.11.2020, 12:04
To ten odyniec do spraw pielęgniarek. ten ala dyrektor zatajal i zastraszal i wprowadzał w błąd byłego dyrektora w tej kwesti ale pognali dziada. Poznali się na nim tym nierobie i szkodniku..............

Pozostałe