Trzecie wydanie "Wizjonera na strychu" Bogdana Nowaka już do kupienia

  • 01.06.2020, 08:00
  • red.
Trzecie wydanie "Wizjonera na strychu" Bogdana Nowaka już do kupienia
W zamojskiej księgarni "Trio z Roztocza" można kupować już trzecie wydanie "Wizjonera na strychu". To książka naszego redakcyjnego kolegi Bogdana Nowaka.

Pieniądze na wznowienie tej publikacji wyłożył Krzysztof Bielecki, księgarz z Zamościa i wydawca, właściciel "Tria z Roztocza". 

Z wstępu do "Wizjonera na strychu":

"Obecne wydanie zostało przebudowane. Usunięto cały rozdział pt. „Skarb znaleziony na strychu” w którym opisana była działalność fotografów: Teodozji i Wincentego Podolaków (w 2018 r. udało się nam wydać obszerny album im poświęcony). W 2020 r. zostały natomiast dodane teksty m.in. na temat „rewolucji” 1905 r., przebiegu „Akcji Wisła” na Zamojszczyźnie, dziejów niemieckiego obozu przejściowego w Zwierzyńcu oraz opowieść o Róży Potockiej i jej niezwykłej pasji. Rozbudowano też rozdział książki poświęcony Edmundowi Monsielowi".

Nasz kolega Bogdan Nowak planuje też niebawem wznowić kolejną swoją książkę "Państwo Zamojski". To będzie drugie wydanie, także zmienione i rozszerzone.

red.

Zdjęcia (1)

Krzysztof Bielecki i wznowiony dzięki jego wsparciu "Wizjoner na strychu".

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe