Tomaszów Lubelski: Kiedy otwarcie basenu? Już wkrótce

  • 31.05.2020, 08:03
  • ak
Tomaszów Lubelski: Kiedy otwarcie basenu? Już wkrótce Fot. UM Tomaszów Lubelski
Mieszkańcy Tomaszowa Lubelskiego czekali na basen latami. Teraz muszą poczekać już tylko kilka tygodni do jego otwarcia. Obiekt powinien ruszyć w połowie lipca.

Tomaszowski magistrat na swoim facebookowym profilu opublikował sporo zdjęć z budowanej krytej pływalni. Basen jest już już prawie gotowy. Rozpoczęło się nawet próbne napełnianie niecki wodą. Zdjęcia wzbudziły spore zainteresowanie. padały m.in. pytania o datę otwarcia. W odpowiedzi podano, że będzie to najpewniej połowa lipca.

Przypomnijmy, że basen jest budowany w ramach zadania „Rewitalizacja obszarów zmarginalizowanych Miasta Tomaszów Lubelski poprzez modernizacje budynków OSiR - rozbudowę o krytą pływalnię, remont hali sportowej OSiR z zapleczem administracyjno-socjalnym oraz budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalami socjalnymi i usługowymi w Tomaszowie Lubelskim”.

Samorząd wyłożył na inwestycje tylko część pieniędzy, bo ponad 5 mln złotych otrzymał z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego, Oś priorytetowa 13, Działanie 13.3 Rewitalizacja obszarów miejskich, Ministerstwo Sportu i Turystyki - Program rozwoju ponadlokalnej infrastruktury sportowej.

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe