Zamość: Z ubraniami do bramy

  • 27.05.2020, 08:00
  • AP
Zamość: Z ubraniami do bramy
Niektórzy zamościanie robią porządki w domu i chcieliby się pozbyć niepotrzebnych ubrań. Miejskie szafy wrócą na ulicę dopiero jesienią. Od 1 czerwca ciuchy będzie można przynieść do Nowej Bramy Lubelskiej.

Chciałam niepotrzebne ubrania wywieźć do jednej z szaf ustawionych w mieście. Nie ma. Zniknęły. Kiedy będą? – zapytała jedna z czytelniczek.

Miejskie szafy na swoje miejsce wrócą jesienią. Czy wieszaki do "wymiany ciepła" staną w tych samych miejscach, nie wiadomo. W mijającym sezonie szafy znajdowały się przy kościele pw. Brata Alberta (ul. Dembowskiego 24), przy Osiedlowym Domu Kultury "Okrąglak" (ul. Wyszyńskiego 28a) i w parku miejskim od ul. Królowej Jadwigi.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

AP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe