Krasnobród: Mieszkańcy mają lokalny serwis informacyjny

  • 25.05.2020, 07:03
  • Źródło: Informacyjna Agencja Samorządowa
Krasnobród: Mieszkańcy mają lokalny serwis informacyjny Fot. pixabay.com
Dotarcie z ważnymi informacjami do jak największego grona odbiorców w dobie koronawirusa ma szczególne znaczenie. Ułatwiony dostęp do takich przekazów mają mieszkańcy gminy Krasnobród, którzy mogą korzystać z bezpłatnej aplikacji "My Local News".

Po jej zainstalowaniu użytkownicy otrzymują na bieżąco zarówno informacje administracyjne, jak i dotyczące codziennego życia czy spraw społecznych. Mogą to być m.in.: komunikaty o funkcjonowaniu instytucji publicznych, pomocy osobom znajdującym się w kwarantannie, planowanych bądź odwołanych wydarzeniach czy spotkaniach oraz wiadomości związane z gospodarką komunalną czy podatkami.

Aplikację można pobrać, w zależności od systemu, z Google Play lub AppStore, a do szybkiej instalacji można również użyć kodów QR.

Każdy sam decyduje jakie kategorie informacji go interesują i mają do niego docierać. W jednej aplikacji można otrzymywać wiadomości skierowane do wielu konkretnych lokalizacji, a dostęp do systemu nie wymaga żadnej rejestracji.

Dokładne informacje na temat zasad funkcjonowania i instalacji "My Local News" są dostępne na stronie: www.krasnobrod.pl.

Źródło: Informacyjna Agencja Samorządowa

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe