Zamość: Naucz się być przedszkolakiem. Zajęcia adaptacyjne w Przedszkolu Miejskim nr 1

  • 09.02.2017, 05:45
  • ak
Zamość: Naucz się być przedszkolakiem. Zajęcia adaptacyjne w Przedszkolu… freeimages.com
Pierwsze dni w przedszkolu to dla dziecka niemal zawsze stres. Ale można temu zaradzić. Sposób ma m.in. Przedszkole Miejskie nr 1 w Zamościu, które organizuje zajęcia adaptacyjne dla maluchów. Najbliższe już w tym miesiącu.

To propozycja dla wszystkich maluszków, które po wakacjach zaczną chodzić do przedszkola. Teraz już mogą się tam pojawiać, razem z rodzicami, by wszystko dokładnie poznać i oswoić.

Dzieci będą miały okazję do wspólnych zabaw z rówieśnikami, ale też swoimi mamusiami bądź tatusiami. Dowiedzą się, jak wyglądają sale, jakie są zabawki, gdzie jest łazienka, a gdzie szatnia.

Takie adaptacyjne spotkania w zamojskim Przedszkolu Miejskim nr 1 mają się odbywać w każdy ostatni piątek miesiąca, najbliższe 24 lutego (w godz. 10-11), a później 31 marca, 28 kwietnia, 26 maja, 30 czerwica oraz w dniach 29, 30 i 31 sierpnia.

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe