Józefów: Nie tylko na drogę

  • 15.05.2020, 07:12
  • lew
Józefów: Nie tylko na drogę Figura na skrzyżowaniu w Stanisławowie była świadkiem i ofiarą wielu kolizji. Droga powiatowa w końcu doczeka się przebudowy!
Blisko 1 mln zł na nowe zadania zapisali józefowscy radni w budżecie na ten rok. Chodzi o kilka nieplanowanych wcześniej, ale bardzo ważnych dla mieszkańców inwestycji.

Podczas sesji 30 kwietnia, radni zabezpieczyli w budżecie 610 tys. zł na pomoc dla powiatu biłgorajskiego na przebudowę drogi powiatowej Długi Kąt – Górniki – Stanisławów – Szopowe. Inwestycja będzie realizowana w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Z budżetu państwa powiat biłgorajski otrzyma pieniądze na pokrycie 70 proc. kosztów zadania, resztę mają zapewnić po połowie powiat i gmina. W ramach tych 610 tys. zł ma zostać wykonany 4,5-km odcinek drogi od miejscowości Długi Kąt do granicy powiatu w kierunku gm. Krasnobród.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 15.05.2020, 19:00
Bravo. A Krasnobród będzie miał tylko 2 km do zrobienia. Ale, czy zrobi ? Czy wsadzi kasę w jakieś, delikatnie nazywając, wizje ?

Pozostałe