Które przedszkola przyjmą dzieci? Sprawdziliśmy dla Was (TYLKO W GAZECIE)

  • 12.05.2020, 09:16
  • AP,lew,par,ak,roh,wd
Które przedszkola przyjmą dzieci? Sprawdziliśmy dla Was (TYLKO W GAZECIE) W otwartych przedszkolach ma być zachowany ścisły reżim sanitarny
W Zamościu miały działać cztery przedszkola, od 11 maja funkcjonuje jedno przy ul. Lwowskiej 17. W Biłgoraju uruchomiono trzy przedszkola i żłobek. Opiekę przedszkolakom zabezpieczyło większość biłgorajskich gmin. W Krasnobrodzie na przeszkodzie uruchomieniu przedszkola stanęły ostatnio ujawnione zakażenia w miejscowych DPS-ie.

Choć żłobki i przedszkola mogą działać ponownie od 6 maja, Wydział Oświaty Urzędu Miasta w Zamościu po rozmowach z dyrektorami wszystkich 14 miejskich przedszkoli przesunął ten termin.

 – Z uwagi na odpowiednie przygotowanie placówek. Należało zakupić środki ochrony osobistej i do dezynfekcji. Opracować procedury. Do otwarcia przygotowywały się wszystkie przedszkola miejskie – wyjaśnia Agnieszka Kowal, dyrektor Wydziału Oświaty UM Zamość.

W międzyczasie prowadzono akcję informacyjną wśród rodziców.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

AP,lew,par,ak,roh,wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe