Nowe wydanie Kroniki Tygodnia dostępne już od wtorku

  • 04.05.2020, 18:42
  • Kronika Tygodnia
Nowe wydanie Kroniki Tygodnia dostępne już od wtorku
Wtorek, 5 maja to kolejny dzień, gdy na rynku ukaże się nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Jak zawsze znajdziecie u nas bardzo wiele ciekawych tematów.

>>>> Koronawirus nie odpuszcza. Doszło do kolejnych zakażeń w domach pomocy społecznej. Tym razem w Szczebrzeszynie, Krasnobrodzie i Majdanie Wielkim.

>>>> Nie wszędzie udało się utworzyć komisje wyborcze. Nie każdy samorząd poszedł na współpracę z Pocztą Polską. Na dodatek wciąż nie wiadomo, kiedy i w jakiej formie Polacy mieliby wybierać prezydenta.

>>>> Przewodniczący rady gminy Tomaszów Lubelski rozważa napisanie skargi na wójta. Wójt zamierza złożyć skargę na przewodniczącego. O co chodzi?

>>>> Co dalej z punktem przedszkolnym w Łabuniach? Decyzja w tej sprawie w maju. Rodzice już się obawiają.

>>>>  Ponad 280 mln zł otrzymało województwo lubelskie ze środków Funduszu Dróg Samorządowych na ten rok. Lwią część wsparcia otrzymają samorządy z naszego regionu. Które? Ile?

>>>> 31-latek został zatrzymany w pobliżu palących się traw na łąkach przy ul. Kolejowej w Werbkowicach. Wcześniej był kilkakrotnie zatrzymywany za podpalenia.

>>>> Ta ulica powstała jeszcze w XVII w. Nazywano ją Długą, Wygon, a w 1922 r. przemianowano na ul. Młyńską. Poznajcie jej historię.

>>>> Jednych uczy tańca i wytrwałości, innym daje wytchnienie od pracy. Są tacy, którzy poznali w nim przyjaciół, albo znaleźli miłość. Tomaszowski zespół Roztocze obchodzi swoje 40-lecie.

>>>> Przez epidemię informatyk z Zamościa nie miał zleceń. Postanowił pomóc uczniom. Rozdał im 230 komputerów!

To jedynie niewielka część tematów, jakie znajdziecie w nowej Kronice Tygodnia. Dużo, dużo więcej w papierowym i e-wydaniu.

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe