Nowa Kronika Tygodnia już gotowa

  • 27.04.2020, 19:13
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia już gotowa
Minął tydzień, a to oznacza, że już we wtorek możecie kupić nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Jakie tematy znajdziecie w tym wydaniu?

>>>> Tylko w ciągu pierwszego kwartału tego roku w powiecie zamojskim na grypę zachorowało ponad 5,6 tys. osób, a w całym województwie przeszło 88 tys.!

>>>> W niedzielę, 26 kwietnia zmarła druga pensjonariuszka Domu Pomocy Społecznej przy ul. Żdanowskiej w Zamościu.

>>>> Lamentują kobiety. Mężczyźni też nie są zadowoleni. O trudnym czasie pandemii dla fryzjerów rozmawiamy z Moniką Masilonis.

>>>> Czy naczelnik zbyt ostro traktował podwładnego? Co wykazała prokuratura po zbadaniu sprawy w zamojskiej komendzie policji?

>>>> Niektórzy uważają, że rolnikom w czasie suszy mogą pomóc bobry. Opinie są jednak podzielone.

>>>> W dobie epidemii samorządy szukają oszczędności. Będą ograniczać wydatki. Kogo czekają cięcia?

>>>>  Niewiele pozostało zakątków, w których wyczuwa się jeszcze atmosferę dawnych przedmieść Zamościa. Myśmy taką ulicę znaleźli.

To jedynie niewielka część tematów z najnowszego wydania. Wszystkie znajdziecie jutro w papierowej wersji Kroniki Tygodnia oraz w e-wydaniu.

 

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe