Tomaszów Lubelski: Wolontariusze dostarczają maseczki mieszkańcom

  • 27.04.2020, 08:02
  • ak
Tomaszów Lubelski: Wolontariusze dostarczają maseczki mieszkańcom Fot. UM Tomaszów Lubelski
Akcja rozpoczęła się 9 kwietnia i trwa. Mieszkańcy Tomaszowa Lubelskiego, którzy we własnym zakresie nie byli w stanie zaopatrzyć się w maseczki ochronne, otrzymują je od miasta.

Dystrybucją maseczek zajmują się wolontariusze Związku Strzeleckiego Strzelec Jednostki Strzeleckiej 2019, Związku Harcerstwa Polskiego, Związku Harcerzy Rzeczypospolitej, Grupy Rekonstrukcji Historycznej Ludności Cywilnej. Ich działania koordynują pracownicy Świetlicy Środowiskowej „Krokus”.

Wśród tomaszowian rozprowadzono już ponad 2,5 tys. maseczek. Można jeszcze się po nie zgłaszać, telefonując pod numer 84 665 97 95 lub piszącna adres: [email protected] 

Ponieważ możliwość zakupu dużej ilości maseczek jest ograniczona, samorząd zachęca mieszkańców miasta do wykonania ich domowym sposobem.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe