Nie tylko dla BRW

  • 24.04.2020, 06:06
  • lew
Nie tylko dla BRW Jarosław Stawiarski (z prawej): Spółka Black Red White otrzyma pomoc w wysokości ponad 27 mln zł.
Przekazanie ponad 27 mln zł biłgorajskiej firmie meblarskiej Black Red White zapowiedział marszałek województwa lubelskiego Jarosław Stawiarski.

O trudnej sytuacji w mającej siedzibę w Biłgoraju firmie BRW pisaliśmy przed tygodniem.  W związku z epidemią koronawirusa firma zmuszona była zamknąć wszystkie salony. Spowodowało to znaczny spadek przychodów, dlatego do Powiatowego Urzędu Pracy w Biłgoraju wpłynęły pisma o planowanych w całym kraju zwolnieniach grupowych w firmach związanych z meblowym gigantem – BRW (1500 osób) i Meble BRW (400) oraz w zakładzie Produkcja Mebli Stanisław Stelmach z Chmielka (57). Pierwsze wypowiedzenia umów o pracę miały trafić pod koniec kwietnia. Nie wiadomo, czy tak się stanie.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe