Zamość: Zakaz wstępu na cmentarz komunalny

  • 08.04.2020, 07:32
  • red.
Zamość: Zakaz wstępu na cmentarz komunalny Fot. Google Street View
Ta decyzja obowiązuje od wczoraj (7 kwietnia). Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Zamościu wprowadziło zakaz wstępu na zarządzany przez siebie cmentarz na ul. Braterstwa Broni.

" Zbliżają się Święta Wielkanocne. To również czas, kiedy tłumniej odwiedzamy groby naszych bliskich. Niestety, w tym roku w trosce o zdrowie swoje i innych, musimy zrezygnować z tej tradycji"- czytamy w komunikacie PGK.

Wyjątkiem od reguły mają być jedynie ewentualne uroczystości pogrzebowe na terenie zamojskiej nekropolii. PGK przypomina jednak, że poza duchownym może w nich wziąć udział najwyżej pięć osób.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe