Zamość: ZPiT Zamojszczyzna ma 35 lat. Wyniki konkursu plastycznego

  • 02.04.2020, 14:00
  • ak
Zamość: ZPiT Zamojszczyzna ma 35 lat. Wyniki konkursu plastycznego Fot. Archiwum KT
Hanna Michalik i Ada Ferenszkiewicz, uczennice Szkoły Podstawowej nr 7 w Zamościu zajęły wspólnie pierwsze miejsce w konkursie plastycznym zorganizowanym w okazji jubileuszu 35-lecia Zespołu Pieśni i Tańca Zamojszczyzna.

Konkurs "100 lat Zamojszczyzno" został zorganizowany przez Zamojski Dom Kultury na facebookowym profilu placówki. Uczestnicy dodawali zdjęcia swoich prac pod wyznaczonym postem. Zgłoszono w ten sposób 64 obrazki. Oceniło je jury, którego przewodniczącą była Jolanta Kalinowska-Obst, kierownik ZPiT Zamojszczyzna.

Komisja uznała, że pierwsze miejsce powinny zająć wspólnie Hanna Michalik i Ada Ferenszkiewicz. Na drugim miejscu znalazła się Amelia Niemczuk, również z SP nr 7, a na trzecim Aleksandra Sabatowska z Przedszkola Miejskiego nr 12.

Laureatkami wyróżnień zostały: Lilianka Stanicka, Amelia Mendel i Wiktoria Gil. Natomiast specjalne wyróżnienia od ZPiT Zamojszczyzna otrzymali: Emilia Żebrowska, Marysia Palonka, Miłosz Lenard i Natalia Kuśmier.

 

 Elektroniczne dyplomy dostępne będą dla wszystkich uczestników konkursu już wkrótce. Te w wersji papierowej oraz nagrody dla laureatów i osób wyróżnionych będą do odbioru w sekretariacie Zamojskiego Domu Kultury, kiedy unormuje się sytuacja epidemiologiczna. Komplet 64 prac zostanie zaprezentowany na wystawie podczas jubileuszu 35-lecia Zamojszczyzny w październiku 2020 r.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe