Lokalna Grupa Działania Ziemia Zamojska rozdysponuje pieniądze na zakładanie firm

  • 23.03.2020, 06:15
  • ak
Lokalna Grupa Działania Ziemia Zamojska rozdysponuje pieniądze na zakładanie firm Fot. pixabay.com
Mieszkańcy gminy Komarów-Osada, ale też innych położonych na terenie działania LGD Ziemia Zamojska mają szanse otrzymać dotacje na założenie działalności gospodarczej.

Pieniądze będą rozdysponowane w drugim kwartale tego roku, ale już teraz LGD Ziemia Zamojska zachęca do korzystania z porad, dzięki którym można skuteczniej starać się o unijne wsparcie. 

Nie ma w planie osobistych spotkań z doradcami, ale można telefonować w tej sprawie pod nr: 884 703 220 (w godz. 7.30-15.30). Od najbliższego czwartku 26 marca czynny będzie również telefon stacjonarny: 84 307 22 07 (w godz. 9-14).

To już ostatnia szansa na skorzystanie z dofinansowania na utworzenie firmy z LGD Ziemia Zamojska w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w obecnym okresie programowania 2014 - 2020.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe