Krynice: GOK zaprasza do fotograficznego konkursu

  • 20.03.2020, 10:00
  • ak
Krynice: GOK zaprasza do fotograficznego konkursu
To już druga edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Moje roztoczańskie drzewo" organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Krynicach i Nadleśnictwo Tomaszów. Termin nadsyłania prac wyznaczono na 31 maja.

"Pokażmy światu, jak piękne, niezwykłe i potrzebne są nasze drzewa. W ten także sposób przyczynimy się do globalnego nurtu, który może spowolnić destrukcję człowieka... Zachęcamy do udziału zwłaszcza młodzież" – piszą organizatorzy w zaproszeniu do udziału w konkursie.

Swoje prace mogą do GOK w Krynicach wysyłać zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści; dzieci, młodzież i dorośli. Będą oceniani w dwóch kategoriach wiekowych. Każda osoba może zgłosić maksymalnie trzy swoje zdjęcia. Ich skan wraz z kartą zgłoszenia (w załączniku poniżej) należy wysyłać na adres: [email protected] w tytule maila wpisując: II KONKURS FOTOGRAFICZNY - MOJE ROZTOCZAŃSKIE DRZEWO.

Partnerem konkursu jest prestiżowy dla fotografów Fotoklub RP. Organizatorów wspiera także Lokalna Grupa Działania Roztocze Tomaszowskie oraz wójt gminy Krynice.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe