Materiał Partnera: BWC Inwestycje Sp. z o.o. Sp. K.

  • 20.03.2020, 09:00
  • wd
Materiał Partnera: BWC Inwestycje Sp. z o.o. Sp. K.
BWC Inwestycje Sp. z o.o. Sp. K. to jeden z partnerów trzeciej edycji naszego plebiscytu Perły Biznesu. Spółka istnieje od 2018 roku i ma siedzibę w Warszawie przy pl. Bankowym 2. Jej najnowszy projekt to Elektrownia Park Residence, która już za dwa lata powstanie w Zamościu.

Elektrownia Park Residence położona będzie w sercu Zamościa, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Inwestycja powstanie po zaadaptowaniu pomieszczeń Starej Elektrowni oraz dobudowaniu nowych. W Starej Elektrowni będzie 48 lokali mieszkalnych i apartamentów oraz jeden lokal usługowy. Nowo powstała część będzie kompleksem mieszkań, apartamentów oraz pierwszych na zamojskim rynku luksusowych penthouse’ów – 121. Łącznie 169 lokali mieszkalnych. Wszystkie mieszkania będą nawiązywały swoim charakterem i designem do światowej klasy apartamentowców wyposażonych w panoramiczne przeszklenia.

Na szczególną uwagę zasługuje planowany w budynku system okienny, który będzie elementem znaczącym ze względu na energooszczędność oraz redukcję hałasu. Powstanie również rozległy garaż podziemny oraz cichobieżne windy, które zapewnią przyszłym lokatorom komfort użytkowania. Mając na uwadze wygodę mieszkańców, budynek zostanie wyposażony w pomieszczenie na rowery i wózki.

Inwestorzy podkreślają atuty tej inwestycji: prestiżowy adres, tereny zielone, ścieżki rowerowe, łatwy dostęp do przedszkoli, szkół, miejsc kultury, urzędów, a także przychodni rodzinnych, aptek, poczty i sieci sklepów, tereny zielone, ścieżki rowerowe.

Obecnie sprzedanych jest 55 procent z zaplanowanych mieszkań. Zostaną oddane do użytku 15 marca 2022 roku.wd

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe