Mikroprzedsiębiorstwo: MJB Company

  • 17.03.2020, 16:25
  • wd
Mikroprzedsiębiorstwo: MJB Company
MJB COMPANY jest profesjonalną agencją pracy tymczasowej i stałej w kilku krajach Europy. Świadczy też usługi przewozu osób na terenie Polski i Niemiec. Istnieje od 2018 roku, jest uczestnikiem programu Rzetelna Firma. Właścicielem MJB COMPANY jest Michał Jakub Błoński.

Firma MJB COMPANY z siedzibą w Zamościu przy ul. Partyzantów 59/1 specjalizuje się w rekrutacji i pośrednictwie pracy. Działa na terenie całej Polski, ale o pomoc w znalezieniu zatrudnienia zgłaszają się do niej także osoby spoza kraju. W przedsiębiorstwie zatrudniony jest właściciel Michał Jakub Błoński,który odpowiada za kontakt z kontrahentami i pracownikami. Agencja ma obecnie podpisane umowy z kontrahentami w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji i Holandii. Tam mogą zostać zatrudnione osoby pełnoletnie spełniające wymagania pracodawcy np.w pracy sezonowej, opiece nad osobami starszymi albo pracy stałej.

 – Jeżeli zgłosi się do nas osoba, która np. posiada uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki i chce pracować w Niemczech, to tam szukamy dla niej pracy. Jeśli nie spełnia kryteriów, jakie stawia pracodawca, szukamy odpowiedniej pracy do skutku. Jesteśmy otwarci na ludzi. Każdemu, zależnie od jego predyspozycji i naszych możliwości staramy się pomóc znaleźć zatrudnienie – tłumaczy właściciel. 

 Praca jest legalna, a pracownicy podpisują umowy ze swoim pracodawcą. Rocznie firma pośredniczy w zatrudnieniu ok. 90 osób. Prawie 40% z nich to mieszkańcy woj. lubelskiego, dużo osób jest też z woj. świętokrzyskiego.

 Drugą gałęzią działalności firmy jest transport turystyczny krajowy i międzynarodowy autobusami i busami. Od kwietnia ruszą kursy do Austrii. Właściciel ma w planach zakup kolejnych autobusów i otwarcie kursów także do innych krajów. W planach rozwoju biura pośrednictwa pracy jest z kolei podpisanie umów z kontrahentami ze Szwecji, Norwegii i Anglii. – Nasza firma budowana jest od podstaw na zaufaniu, efektywności oraz profesjonalizmie. To wszystko sprawia, że tworzymy zespół nieznający słowa niemożliwe.  

MJB COMPANY bierze udział w plebiscycie Perły Biznesu. O statuetkę powalczy w kategorii Mikroprzedsiębiorstwo Roku.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe