Zamość: Kup sobie kinowy fotel

  • 19.03.2020, 06:06
  • AP
Zamość: Kup sobie kinowy fotel
Sala nr 2 w Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" zostanie wkrótce zmodernizowana. Ogłoszono sprzedaż używanych foteli kinowych. Oferty można składać do 27 marca w kasie kina.

W sali nr 2 jest 198 foteli. Będą demontowane od 3 do 10 kwietnia i w kolejności zgłoszeń wydawane tym, którzy je kupią. Cena jednego fotela to 60 zł brutto. Wysokość ok. 92 cm, głębokość siedziska ok. 50 cm, głębokość fotela po rozłożeniu ok. 65 cm, a szerokość w osi ok. 52 cm. Fotele montowane są na wspólnej "nodze". Można je obejrzeć na miejscu. Formularz ofertowy jest do pobrania na stronie kina. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

AP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe