Biłgoraj: Fryzjerki z ZSZiO na podium międzyszkolnych mistrzostw

  • 11.03.2020, 11:00
  • ak
Biłgoraj: Fryzjerki z ZSZiO na podium międzyszkolnych mistrzostw Fot. ZSZiO Biłgoraj
Sukces uczennic z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Marika Wujec i Angelika Serwin zajęły trzecie miejsce w V Międzyszkolnym Turnieju Fryzjerskim "Wiosenny zawrót głowy".

Konkurs został zorganizowany w piątek, 6 marca w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim. Odbył się pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Wzięło w nim udział wielu utalentowanych, przyszłych fryzjerów ze szkół na Lubelszczyźnie. 

CZYTAJ TAKŻE: ZMIEŃ FRYZURĘ DLA ZUZI

Biłgorajski ZSZiO reprezentowały cztery uczennice Technikum Fryzjerskiego: Marika Wujec i Angelika Serwin oraz Gabriela Bogdanowicz i Wiktoria Kruk. Do konkursu przygotowywały się pod opieką nauczycielek przedmiotów zawodowych Ewy Blachy i Danuty Demuchy. Sukces osiągnęły Marika i Angelika, zajmując III miejsce.

CZYTAJ TAKŻE: KLAUDIA I ANITA FRYZJERKI NA MEDAL

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anka
Anka 11.03.2020, 22:31
Zdolna i utalentowana Marika .
Dumny aw
Dumny aw 11.03.2020, 20:02
Marika daleko zajdziesz, tak trzymaj. Brawa dla Angeliki super team tworzycie

Pozostałe